PC Hocası Forum

Tam Versiyon: KULAKLIK TAVSİYESİ
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar merhaba birkaç gün içerisinde yeni kulaklık alacağım şuanda JD 710 modelini kullanıyorum ve başımı oldukça ağrıtıyor[Gözlük kullandığımdan ve 5 sene boyunca logitech g230 rahatlığına alıştığımdan olabilir]. Pedleri kumaş olan 5-6 adet kulaklık araştırdım. Sizce hangisini almalıyım? Özellikle mikrofon kalitesi benim için önemli.

1.Logitech G633 [2.EL 10 AY GARANTİLİ] 600tl

2.Corsair void elite usb [2.el] 600-650tl

3.Steelseries arctis3 [2.el] 600tl

4.Coolermaster mh650 [SIFIR] 690tl

5. Asus TUF Gaming H7 [SIFIR] 630tl
SS ürününü ve Log.G633 ürününü önermem.

TUF H7 ürününü önerebilirim.

MH650 ürününü önerebilirim.

TUF H7 ve MH650 ürününden hangisini öneririm derseniz MH650 benim tercihim olurdu. 

Corsair modeli şuan zaten sıfır indirimde Corsair Void Elite RGB 7.1 Surround Siyah Gaming Kulaklık - 699 TL ama bu üründe çokça sorun yaşayan var yabancı ve yerli kaynaklarda kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. O yüzden ilk önerim bu olmaz.

Bunlara ek olarak benim size önerim Cougar Immersa Ti Stere - 444 TL veya Cougar Immersa Pro Ti 7.1 - 768 TL bu ürün olurdu. Ses kalitesi 2 ürününde çok çok başarılıdır ve mikrofon kaliteside oldukça iyidir yayın vs. yapılır. Bu listenizdeki her üründen iyi bu 2 ürün genel olarak.
(21/01/2021, Saat: 21:04)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]SS ürününü ve Log.G633 ürününü önermem.

TUF H7 ürününü önerebilirim.

MH650 ürününü önerebilirim.

TUF H7 ve MH650 ürününden hangisini öneririm derseniz MH650 benim tercihim olurdu. 

Corsair modeli şuan zaten sıfır indirimde Corsair Void Elite RGB 7.1 Surround Siyah Gaming Kulaklık - 699 TL ama bu üründe çokça sorun yaşayan var yabancı ve yerli kaynaklarda kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. O yüzden ilk önerim bu olmaz.

Bunlara ek olarak benim size önerim Cougar Immersa Ti Stere - 444 TL veya Cougar Immersa Pro Ti 7.1 - 768 TL bu ürün olurdu. Ses kalitesi 2 ürününde çok çok başarılıdır ve mikrofon kaliteside oldukça iyidir yayın vs. yapılır. Bu listenizdeki her üründen iyi bu 2 ürün genel olarak.
 Cougar markasını hiç duymadım ve açıkçası biraz kaba duruyor. Ve pedleri deri olması benim için çok büyük dezavantaj. mh650 mi almalıyım?
Couger markası oldukça popüler kaliteli ürünler yapan büyükçe bir ekipman markasıdır. MH650 öneririm bu ürünler arasında Couger almayacaksanız. TUF H7 ürünüde deri yastıklı.
(21/01/2021, Saat: 21:32)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Couger markası oldukça popüler kaliteli ürünler yapan büyükçe bir ekipman markasıdır. MH650 öneririm bu ürünler arasında Couger almayacaksanız. TUF H7 ürünüde deri yastıklı.

Aslında 10 ay daha garantisi devam eden G633 bulmuştum. Neden önermiyorsunuz? MH650'den farkı nedir?
Eski ve genel olarak beğenilmeyen bir üründür.
Son 2 ürün arasında kaldım. Asus corsair hs60 mı coolmaster mh650 mi ?

(22/01/2021, Saat: 00:22)gorqm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Son 2 ürün arasında kaldım. Asus corsair hs60 mı coolmaster mh650 mi ?
Corsair HS60 ürününü önermem MH650 seçin.