PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Valoranttan hile açmadığım halde ban yedim ve açtıramıyorum!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar, bilgisayarım hacklendi ve virüslü olduğundan dolayı hile olarak algıladığını düşünüyorum. Hile açmadım. 6 gündür Riot Games'a ticket atıyorum ve gmailden yazıyorum fakat cevap vermemekte ısrar ediyorlar. Riot Games çalışanı tanıdığınız varsa ve söylerseniz o kadar çok sevinirim ki. Tek bir oyun oynuyorum ondanda haksız yere banlandım. Ne kadar acı birşey olduğunu ban yiyen anlar ve diğer söyleyeceğim şey ise ne banı yediğimi nasıl anlayacağım.( Donanım mı IP'mi) bu soruyu sorma sebebim hesabıma 350 tl civarı para yatırmıştım geri alamassan çok üzülürüm.

Ticket NO = #57578087
Maalesef birçok online oyun yapımcıları bu dediklerinizi dikkate alamaz. Ve zaten banlanmaların da çoğu otomatik gerçekleşir. Umudunuzu kırmak gibi olmasın ama banınızı kolay kolay açtıramazsınız. Derdinizi dinleteceğiniz tek yer ise yine Valorant support olur.
(07/02/2021, Saat: 22:35)msiarmor06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Maalesef birçok online oyun yapımcıları bu dediklerinizi dikkate alamaz. Ve zaten banlanmaların da çoğu otomatik gerçekleşir. Umudunuzu kırmak gibi olmasın ama banınızı kolay kolay açtıramazsınız. Derdinizi dinleteceğiniz tek yer ise yine Valorant support olur.
Teşekkür ederim fakat 2 sorum daha olacak. 1) Valorant Desteğe nereden ulaşacağım ve 2) Donanım banımı kaldırmak için hangi parçaları değiştirmek gerekiyor.