PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Monitör Sorunu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Yaklaşık 1 ay önce aynı sorunu yaşamıştım neyse kasa bozuldu diye vs götürdüm adam 1 gün sonra baktım dedim ve kasada sorun olmadığını takır takır çalıştığını söyledi hatta önümdede açtı girdim vs neyse eve getirdim taktım sorun olmadan 1 aydır kullanıyorum dün gene bu sorun oldu nasıl çözebilirim bunu ya ? Normal video vs izlerken birden donuyor sonra böyle oluyor pc açıp kapatınca kendine geliyor ama sonra belki 1 gün sonra belki 1 saat sonra geri böyle oluyor yani napıcağımı bilmiyorum bilgili arkadaşlar bişeyler yazarsa sevinirim video vs de var ben aşşağıya fotoyu koydum 

https://hizliresim.com/FqEsBm
Monitör daha önce hasar aldı mı içindeki ekrandan kaynaklı bir sorun olabilir?
(01/03/2021, Saat: 16:00)LordGrimTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Monitör daha önce hasar aldı mı içindeki ekrandan kaynaklı bir sorun olabilir?
Hayır hocam yani bundan seneler önce ufak tefek şeyler oldu ama üstünden 4 seneden fazla geçti bu süre boyunca herhangi bir sorun olmadı mesela saat 1 30 gibi tekrar öyle oldu sonra kapat aç yaptım google girdim gene öyle oldu gene kapat aç yaptım kasadan kapat aç yapıyorum şuana kadar daha bişey olmadı
Ekran kartınızda sorun olabilir. Birden donuyor dediğiniz sistem odaklı bir donma ise sorun ekran kartı olabilir.