PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Oda dekorasyonu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar odamı sıfırdan tasalarlayacağım , odaya dekoratif olarak neler yapabilirm yada güzel gözükücek neler yapabilirim  birde hangi eşyaları alım var mı tavsiyeniz
Dekorasyon işinde yapacağınız genel şeyler belli, RGB ürünler şerit veya duvar levhaları , tablo tarzı resimler ve son olarak model oyuncuklar ve eşyalar. Yani ne alayım marka model olarak derseniz o iş tamamen zevk meselesine göre şekillenir.
(14/05/2021, Saat: 23:31)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dekorasyon işinde yapacağınız genel şeyler belli, RGB ürünler şerit veya duvar levhaları , tablo tarzı resimler ve son olarak model oyuncuklar ve eşyalar. Yani ne alayım marka model olarak derseniz o iş tamamen zevk meselesine göre şekillenir.

Saolun hocam başka tavsiyeliriniz var mı şuan taslak aşamasındayım eğer başka fikirleniz varsa yazın lütfen not alıyorum işime yarayacak şeyleri mesela yukarda yazdıklarınızı not aldım
Aklıma gelen başka bir şey yok açıkçası. Sadece odanın konsept ne olacaksa ona uygun bir renge boyanması görsel açıdan iyi olabilir. Örnek olarak StarWars teması olacaksa siyah ve beyaz ağırlıklı bir oda daha mantıklı olur.
Duvara kumandalı rgb led döşeyebilirsin, hoş durur ve eğer düşünürsen duvarına grafiti ama ileride pişman olabilirsin.
(15/05/2021, Saat: 00:01)ötenazi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Duvara kumandalı rgb led döşeyebilirsin, hoş durur ve eğer düşünürsen duvarına grafiti ama ileride pişman olabilirsin.

Kral senin başka tavsiyen var mı ?
Bilgisayar masan uzunsa altına yada arkasına led çekebilirsin. Örneğin bunlar gibi hoş duracağına eminim.