PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Geforce Experince Ayrıntı Hatası
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
hiç bir çözüm yolu bulamadım
-Herhangi bir oyuna baktığımda böyle gözüküyor
-Sürüm güncel 
-sıfırdan sildim yükledim yine değişmedi
https://www.hizliresim.com/kovbrl6
  • Expreince yazılımından GİRİŞ SAYFASI kısmında sağ üstte dikey 3 nokta üst üste var. Buna tıklayıp oyun ve uygulamaları tara yazısına tıklayıp ve tarama bitince tekrar kontrol edin.
  • İşe yaramaz ise STEAM Kullanıcı verilerini temizleyin. C:\\Program Files\Steam\Kullanıcı verisi bu konumda olması gerek. Buradaki klasörlerden numara olmayanları silip sistemi yeniden başlatıp tekrar deneyin.
  • İşe yaramaz ise DDU yazılımını indirin ve ekran kartı sürücünüzü Windows 'u Güvenli mod ile başlatıp bu yazılım ile silin. Sistem normal başlayınca önce Windows Ayarları > Günvelleştirme ve Güvenlik > Windows Update kısmından Güncelleştirmeleri 7 günlüğüne duraklat deyin ki kendisi kurmaya çalışmasın ekran kartı sürücüsünü. Daha sonra Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler bu konumdan NVIDIA ile ilgili başka bir yazılım var mı bakın varsa kaldırın. Daha sonra siz NVIDIA adresinden sürücünüzü kendiniz indirip kurun. Kurulum bitince tekrar yeniden başlatıp sistemi kontrol edin.
maalesef hepsini yapmama rağmen aynı hatayı veriyor
-10 dakika sonra düzeldi çok teşşekür ederim
Şimdilik başka önerim yok. Size tavsiyem NVIDIA GeForce Forums adlı bu siteye üye olur bir konu açın. Belki bilen birisi çıkar. NOT : İngilizce açın konuyu. Google çeviri işinize yarar dil bilmiyorsanız.

Düzeldiyse, başka sorularınız için foruma yine bekleriz.