PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Logitech G920 Türkiş Edition Lansmanından Özel Görüntüler !
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere Logitechin G29 ve G920 serisi Driving Force GT modeline çok benziyordu . Fakat bu kadar benzeyeceği kimin aklına gelirdi .  İlk önce bu adam G920'yi nerden buldu diye bir soru aklınıza takılabilir . Arkadaşlar Logitech firması Cumhurbaşkanı, Başbakan, Devlet Başkanı, Şeyh, Kral ve bendeniz gibi özel şahıslara ön siparişte diğer vatandaşlardan önce gönderebilme gibi bir ayrıcalık sunuyor . Şimdi ürünümüzün tanıtımına geçelim .

En büyük değişim karbon kaplamalı el freni
[Resim: rQkJ8z.jpg]
Logitech bu elfreninin yapımında karbon kaplama kullanarak modern ve özgür bir hava vermiş . Fakat el freninin sapında ahşap kullanarak doğallık ve sağlık açısınındanda biz elit müşterilerini mahrum bırakmamış .

El freninin içini açma şansı buldum ve hiçbir yerde bulamayacağınız pozlar yakaladım
[Resim: 941Do9.jpg]
Burda ise olağan üstü bir mühendislik gösterek hiç bir masraftan kaçınmayıp bir joystick kullanmış balta girmemiş ormanlarda izci çakısı ile kesilmiş olan muhteşem tahta sapa bir delik açıp yanlarını yontarak düz bir montaj alanı oluşturmuşlar ve de akıllara zarar bir şekilde joystickin üstüne kablo bağları ile montajlamışlar . İkisi ön ve arkadan biri ise ikisini birden çepe çevre saran kablo bağı muhteşem bir sağlamlık sağlamış .

El freninde olağan üstü hidrolik hissiyatı
[Resim: MEGaka.jpg]

[Resim: n76Jrg.jpg]

Buradada hiç bir masraftan kaçınmayıp bir paket lastiği ile akıllara zarar bir hidrolik hissiyatı vermişler.Karbon folyonun bir bukalemun gibi kamufle ettiği plastik bir falçata kutusu ile el freninin bıraktığınızda ''taaak'' diye değilde yumuşacık bir duruş sergilemesi sağlıyor.

Eksenli el freni
[Resim: 1yWGVp.jpg]
Logitech burada yine biz özel kullanıcılarını düşünüp el frenini eksene atayarak yarım el freni çekenilmemizi sağlayan bilen bir mühendislik harikası üretmiştir .

Türkiş Editiona özel kehribar tespih
[Resim: RYZO06.jpg]
Logitech burda yine biz Türkleri unutmayarak opsiyonel olarak vites topuzuna takmak için tespih yolluyor.

Driving Force GT'ye bu kadar benzeyeceğini Tahmin etmemiştik
[Resim: JYJOao.jpg]

[Resim: j5OQWn.jpg]

Logitech yine buradada biz sevgili müşterilerini düşünerek herkesin sevdiği ve alışmış olduğu efsane Driving Force GT modeline çok benzeyen bir tasarım kullanmış . Pedallarda opsiyonel olarak debriyaj seçeneği bulunurken benim Driving Force GT'ye alışmış olduğumu bilen Logitech yetkilileri gaz ve fren seçeneğini barındıran modelden göndermişler.

ARKADAŞLAR LÜTFEN ÇALMAYIN !!!
Efsane olmuş hele vitesteki tesbih beni benden aldı Big Grin
Süper olmuş be asın bayrakları sdsd

[Resim: 9oOlg9.png]