PC Hocası Forum

Tam Versiyon: İnstagram Windows 10'da!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.

Oğuzhan

İnstagram Windows 10'da!

Diğer pek çok ultra popüler uygulama ve oyunda olduğu gibi Instagram'da oldukça uzun süren bir gecikmenin ertesinde en nihayetinde Windows 10 ekosistemindeki yerini aldı.
Facebook, yayımladığı güncelleme ile birlikte, aralarında Facebook, Messenger ve Instagram'ın da bulunduğu, kendi şemsiyesi altındaki uygulamaların resmi Windows 10 uygulamalarını yayınladı.
Özellikle Instagram'ın resmi W10 sürümünün çıkması oldukça önemli çünkü malum Instagram'a sadece resmi mobil uygulamalar üzerinden fotoğraf yüklenebiliyor. Dahası kullanıcılarının bileceği üzere, kendi web sayfası üzerinden dahi (resmi yollardan) yükleyemiyoruz. Gerçi piyasada çok sayıda üçüncü parti Instagram çözümleri var olmasına, hatta bunların bazıları W10 platformunu da kapsıyor, ama hepsinde de dolaşmalarımız olsun, aram yapmamız olsun kısıtlı. Dahası resmi olmamalarından ötürü potansiyel güvenlik sıkıntıları da cabası.

[Resim: Wkm438.png]
kullanmıyorum ki instagram foto çekmeyi cok severm ama cekilmekten nefret ederm Big Grin haber beni mutlu etti mi dersen nötrüm ama cook kişi sevinecek ve böylelikle 8 ler artık 10 olacaktır Big Grin

Oğuzhan

Evet