PC Hocası Forum

Tam Versiyon: AMD APU Sistem
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
amd apu sistem toplamak mantıklımıdır aklımda 7860k sistem toplayasım var ve bütcem az olduğundan apu ya yöneldim ilerde para biriktirip buna 1050 ti ekran kartı taksam performans güzel bir şekilde artarmı oyunlarda.
(17/02/2017, Saat: 16:26)PCMaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]G4560 işlemci çıktıktan sonra apu sistemler çöp oldu dostum

onada baktımda hocam çok pahalı ekran kartları bazı anakartlarda da bir işlem yapmadan görmüyormuşsun o işlemciyi.
G4560 250 tl gibi bir fiyatı var, normal işlemcilerden daha fazla performans sağlıyor. Bu yüzden fiyatı çok çok uygun.
Her hangi bir işlem yapmana gerek yok direk tak çalıştır yeter ki aynı soket işlemci ve anakart olsun kardeşim
(17/02/2017, Saat: 20:12)MSI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Her hangi bir işlem yapmana gerek yok direk tak çalıştır yeter ki aynı soket işlemci ve anakart olsun kardeşim
öğrenciyimde hocam biraz geç kavuşcam gibi sisteme alternatif sistemlere açıkyım :d çok araştırıyorum o yüzden..
O araştırmaya devam et
Istersen 2ci el ürünler içinde özelden yazabilirsin
Sana tavsiyem biriktirmeye devam et pcmasterin sistemini al
(17/02/2017, Saat: 21:46)PCMaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(17/02/2017, Saat: 20:19)Mümin Duman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]öğrenciyimde hocam biraz geç kavuşcam gibi sisteme alternatif sistemlere açıkyım :d çok araştırıyorum o yüzden..

bir proje ustunde calısıyorum suan gerceklesırse gercekten uygun fıyata mukemmel ısler olcak

her gün takipteyim çevremede öneriyorum burayı..
(17/02/2017, Saat: 22:00)PCMaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]daha guzel gunlerımız olacak Big Grin projeler pesın sıra gelıyor.
yapın hocam bugüne kadar gökten şeftali yağsa hıyar düştü kafamıza belki bizde faydalanırız.
Sen yaparsın kanka