PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 3310 kadar efsane olamasa da efsanecik olabailecek cihaz?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Evet beyler bayanlar 3310 efsanedir herkes bu konu da hem fikir bir devrim sayılır bizim açımızdan peki o zamanın o teknolojisini  günümüze kıyaslarsak sevimlilik sempatiklik de dahil Rolleyes  halen bir başka elde görünce vay bu efsane diyebileceğiniz cihaz sizce hangisidir?

Hakkımı Iphone 4s diyerek kullanıyorum sizce ?

expert

N73
(01/05/2016, Saat: 23:30)G3M6 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet beyler bayanlar 3310 efsanedir herkes bu konu da hem fikir bir devrim sayılır bizim açımızdan peki o zamanın o teknolojisini  günümüze kıyaslarsak sevimlilik sempatiklik de dahil Rolleyes  halen bir başka elde görünce vay bu efsane diyebileceğiniz cihaz sizce hangisidir?

Hakkımı Iphone 4s diyerek kullanıyorum sizce ?

j3ZANn.jpg

efsanelerden birisi Big Grin
Benimki daha güzel lan Big Grin
Nokia 1110 var unutmayalım lütfen Smile

Oğuzhan

Her türlü efsane 3310 aga :d
zamanında n73 n90 , şu anın s5 s6 sına karşılık geliyodu. hey gidi günler Big Grin
Bence s2. Hala gideri var. Tek kötü yanı bataryası. Ondan önce samsungun kapaklı telefonlarını kullandım. Bi de Genoa serisi vardı galiba. C3510 muydu neydi onu kullandıydım.

expert

(03/05/2016, Saat: 21:52)Ersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]zamanında n73 n90 , şu anın s5 s6 sına karşılık geliyodu. hey gidi günler Big Grin

aynen kardeşim
E250 unutursak cigerimiz kurusun Sad rahmetle anıyoruz
Sayfalar: 1 2