PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İOS 7.1.2 İCloud aktivasyon kısmı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Babam telefonu bi tanıdığından almış. Faturası falan mevcut değil. Telefonu açarken aktivasyon istiyor. Biraz araştırdım dns değiştirip bazı özellikleri kullabiliyorum, ama o kısmı tamamen atlamanın bir yolu yokmu? Telefon boş boş yatıyor evde.

expert

(09/05/2016, Saat: 01:16)Demir Dağlı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Babam telefonu bi tanıdığından almış. Faturası falan mevcut değil. Telefonu açarken aktivasyon istiyor. Biraz araştırdım dns değiştirip bazı özellikleri kullabiliyorum, ama o kısmı tamamen atlamanın bir yolu yokmu? Telefon boş boş yatıyor evde.
Of çöp olmuş çözümü yok bunun kardeşim
Normalde telefonu açtırmak için belli başlı yerler var ancak onlar da bir müddet sonra yine aynı hatayı vermeye başlıyor. O yüzden pek çözümü yok bu durumun..

expert

(09/05/2016, Saat: 09:16)OceanLaB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Normalde telefonu açtırmak için belli başlı yerler var ancak onlar da bir müddet sonra yine aynı hatayı vermeye başlıyor. O yüzden pek çözümü yok bu durumun..

Kalkıp 3000 tl vereceksin bir icloud yüzünden çöpe gidecek böyle bir şey olamaz Smile

SamsungA devam
Aslında sistem güzel ama bu tip durumlarda insan ortada kalıyor. Ben biraz daha araştırayım o zaman.

expert

Güvenlik olarak tamam da e unutunca neden yardimci olmuyor
(09/05/2016, Saat: 01:16)Demir Dağlı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Babam telefonu bi tanıdığından almış. Faturası falan mevcut değil. Telefonu açarken aktivasyon istiyor. Biraz araştırdım dns değiştirip bazı özellikleri kullabiliyorum, ama o kısmı tamamen atlamanın bir yolu yokmu? Telefon boş boş yatıyor evde.

telefonu aldığı yere gidip faturasını çıkartsın istanbuldaki apple store a gelsin yada kutu ile gelsin belki yaparlar yoksa çözümü yok bildiğim kadarıyla