PC Hocası Forum

Tam Versiyon: etkinleştirme hatası
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
ben windows 8.1 single language kullanıyorum hiçbir sorun yokken birdenbire windows etkinleştir diye bir uyarı aldım Hata kodu: 0xC004F012 office uygulamalarının hiçbiri çalışmadı lütfen yardım edin ne yapmalıyım

expert

(09/05/2016, Saat: 17:51)Ahmett Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ben windows 8.1 single language kullanıyorum hiçbir sorun yokken birdenbire windows etkinleştir diye bir uyarı aldım Hata kodu: 0xC004F012 office uygulamalarının hiçbiri çalışmadı lütfen yardım edin ne yapmalıyım

Sorunu çözebildin mi
(09/05/2016, Saat: 17:54)PaTRoN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]http://mslivesupport.com/error/office/er...fix-error/ bi bak derim.

Malesef kardeşim denedim fakat olmuyor

expert

Windows entinlestirme

(09/05/2016, Saat: 17:51)Ahmett Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ben windows 8.1 single language kullanıyorum hiçbir sorun yokken birdenbire windows etkinleştir diye bir uyarı aldım Hata kodu: 0xC004F012 office uygulamalarının hiçbiri çalışmadı lütfen yardım edin ne yapmalıyım

Olmazsa uzaktan bağlantı yaparız

expert

bu da office etkinleştirme ardeşim
saol ama kmspicoyu denedim malesef olmadı
sanıyorum ki 10 a geçme zamanı gelmiş Smile