PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: etkinleştirme hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ben windows 8.1 single language kullanıyorum hiçbir sorun yokken birdenbire windows etkinleştir diye bir uyarı aldım Hata kodu: 0xC004F012 office uygulamalarının hiçbiri çalışmadı lütfen yardım edin ne yapmalıyım

expert

(09/05/2016, Saat: 17:51)Ahmett Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ben windows 8.1 single language kullanıyorum hiçbir sorun yokken birdenbire windows etkinleştir diye bir uyarı aldım Hata kodu: 0xC004F012 office uygulamalarının hiçbiri çalışmadı lütfen yardım edin ne yapmalıyım

Sorunu çözebildin mi
(09/05/2016, Saat: 17:54)PaTRoN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]http://mslivesupport.com/error/office/er...fix-error/ bi bak derim.

Malesef kardeşim denedim fakat olmuyor

expert

Windows entinlestirme

(09/05/2016, Saat: 17:51)Ahmett Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ben windows 8.1 single language kullanıyorum hiçbir sorun yokken birdenbire windows etkinleştir diye bir uyarı aldım Hata kodu: 0xC004F012 office uygulamalarının hiçbiri çalışmadı lütfen yardım edin ne yapmalıyım

Olmazsa uzaktan bağlantı yaparız

expert

bu da office etkinleştirme ardeşim
saol ama kmspicoyu denedim malesef olmadı
sanıyorum ki 10 a geçme zamanı gelmiş Smile