PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Çevrimiçi Otobüs Oyunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar, bildiğiniz ücretsiz, otobüsü tasarlayabildiğimiz ve çevrimiçi oynayabildiğimiz bir oyun var mıdır? (Çevrimiçi olmasa da olur.)

Not: İETT otobüslerini deneyeceğim o yüzden merak ettim.
Yama yapacağım diyorsan Euro Truck Simulator 2 oyununa otobüs yamaları yapılıyor. Orada deneyebilirsin.
(09/05/2016, Saat: 21:21)OceanLaB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yama yapacağım diyorsan Euro Truck Simulator 2 oyununa otobüs yamaları yapılıyor. Orada deneyebilirsin.

Yama değil de mesela İETT otobüslerini sürmek istiyorum.
(09/05/2016, Saat: 21:25)Jelican Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09/05/2016, Saat: 21:21)OceanLaB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yama yapacağım diyorsan Euro Truck Simulator 2 oyununa otobüs yamaları yapılıyor. Orada deneyebilirsin.

Yama değil de mesela İETT otobüslerini sürmek istiyorum.

Bundan ala İETT yoktur sanırım Smile

3.jpg

2.jpg
(09/05/2016, Saat: 21:29)OceanLaB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09/05/2016, Saat: 21:25)Jelican Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yama değil de mesela İETT otobüslerini sürmek istiyorum.

Bundan ala İETT yoktur sanırım Smile

3.jpg

2.jpg

İşte bu :Big Grin Gerçi bunların yanında eski model İkarusları da denemek istiyorum, bu arada hangi oyun Big Grin

Oğuzhan

Bus Similator 2016 tavsiye ederim iettlerin yabancı versiyonu aynı zaten tüm herşey çok gerçekçi ben çok beğendim ama sistem gereksinimleri oldukça yüksek
link:http://www.oyunindir.club/bus-simulator-16-indir-full.html
Benim bahsetmiş olduğum oyunun adı OMSI 2 Smile

Oğuzhan

(09/05/2016, Saat: 22:00)OceanLaB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benim bahsetmiş olduğum oyunun adı OMSI 2 Smile

Aynen onu da biliyorum ama yükleyememiştim Big Grin