PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Beyler facebook la başım dertte
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Beyler facebook a gireiyorm canım çok sıkkın 
gimeye çalıştığımda 

üzgünüz bir hata oluştu.
en kısa zamanda düzeltmek için çalışıyoruz

geri dön  

başka bişi gelmiyor her yerde baktım çözümü yok bilen varsa yardımcı olsun yılların birikimi gidecek Sad
Belki genel bir sorun vardır, DNS değiştirip denedin mi ? Sanmıyorum hesabına bir şey olacağını. Facebook ölen kişilerin bile hesaplarını koruma altına alıyor ki durup dururken hesap gitsin..
(12/05/2016, Saat: 17:14)OceanLaB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Belki genel bir sorun vardır, DNS değiştirip denedin mi ? Sanmıyorum hesabına bir şey olacağını. Facebook ölen kişilerin bile hesaplarını koruma altına alıyor ki durup dururken hesap gitsin..

telefonun tarayıcısından girmeye çalıştığımdada aynı hata geliyor arkadaşı aradım şifreyi verdim onada şifreyi değiştirme sayfasına yönlendiriyormus hesaı güvene ala geldikten sonra yine bu ssayfa mesajı geliyormus
tam anlamak istiyorum sen facebook sitesine bağlanamıyorsun?
yoksa siteye bağlanıyor kendi hesabına mı erişemiyorsun?

Eğer siteye bağlanamıyorsan senin bağlantından kaynaklıdır ya da bir şekilde siteyi engellemişsindir control et virus program dahil.
DNS sıkıntılı olabilir 208.67.222.222 208.67.220.220 dene.

Eğer hesap kaynaklı ise diğer yerlerden şifreni güvenlik amaçlı değiştirmen gerekse bile değiştir ulaş. Ulaşılamıyorsa facebook yönetimi ile iletişime geç.
(12/05/2016, Saat: 17:38)Rurouni Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]tam anlamak istiyorum sen facebook sitesine bağlanamıyorsun?
yoksa siteye bağlanıyor kendi hesabına mı erişemiyorsun?

Eğer siteye bağlanamıyorsan senin bağlantından kaynaklıdır ya da bir şekilde siteyi engellemişsindir control et virus program dahil.
DNS sıkıntılı olabilir 208.67.222.222 208.67.220.220 dene.

Eğer hesap kaynaklı ise diğer yerlerden şifreni güvenlik amaçlı değiştirmen gerekse bile değiştir ulaş. Ulaşılamıyorsa facebook yönetimi ile iletişime geç.

siteye bağantı var kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra gerçekleşen bir olay araştırdım herkez bi şey demiş kimininki 24 saate açılmış kimi aylardır bekliyormus ama hala giremiyormus çözüm yokmu yavff psikolojim bozuldu Sad
Aylarca bekletecek bir durum olduğunu sanmıyorum. Destek birimi ile iletişime geç istersen gms-emea@fb.com adresinden mail atarsan 2 gün içerisinde dönüş yapıyorlar.
wallaha içime bi rahatlık geldi
şifreyi girip giriş yaptığımda hesabını guvene alalım diye sihirbaz geldi ordan dvam ettim şifreyi falan değiştirdim ve şu an girdim hepinize teşekkür ediyorumm Smile
Hadi gözün aydın Smile

expert

yılın sevinci kardeşim Smile
hadi geçmiş olsun Smile
Sayfalar: 1 2