PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Windows Açılmıyor ve Başlangıç Onarmada Başarısız Oluyor
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Bilgisayar win7 logosu tam gelmeden yeniden başlatıyor ve başlangıç onarmayı açıyor.Sonra başlangıç onarma başarısız oluyor.Sistem kurtarma seçeneklerinde bellek tanılama aracı sorun bulamadı komut isteminden d ve c sürücülerini arattım c sürücüsündeki dosyalar duruyor fakat d (sistem sürücüsü) nde sistem ayrıldı , birim seri numarası ve dosya bulunamadı yazıyor. Ne yapmam lazım ?
Bu sorun Windows dosyalarının zarar görüp, windowsu açamadığından kaynaklanmaktadır. Sorunun çözümü için Windows CD'sini bilgisayarınıza takıp bilgisayarı yeniden başlatın. Ardından başlangıç ekranına gelmeden önce DEL tuşuna basarak BIOS'a girin. Frist Boot bölümüne gelerek ilk seçeneği CD yapın ve kaydedip çıkın. Tekrar reset attığınzıda CD'den okuma yaparak otomatik olarak onarma başlayacaktır. Bu şekilde onarmayı yaparak Windows'u açabilirsiniz.
Cd yada flash bellek olmadığı için komut istemi nden sürücü sistemi e ye geçmiş onu buldum sonra burdan config klasöründen regback klasöründeki sistem dosyalarıni kopyaladım yine olmadı Başka cd ve flash bellek olmadan yol varmıdır?

expert

Güvenli moda gidebiliyor musun hiç denedin mi
hocalar söylemiş zaten basit olarak bir windows format usb si yada cd si ile format çek system dosyaları hasar görmüş
system32'yi sildiniz sanırım, ya da virüs zarar vermiş olabilir.
Çare format ..

expert

Beni kimse silemez kafa ma sıkar giderim
Smile
Elektronik bir sistem elektrik aniden gitse bile böyle yapabilir normaldir
Çare formatta
Bill gates