PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Macbook Pro Os X
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Selamün Aleyküm 
Macbook bilgisayarımızın harddisk'i bozulması nedeniyle servise götürdük servis 1800 tl para çekti biz oraya yaptırmak yerine sıfır harddisk alıp kendimiz formatlamak istedik Os X lerin OS X Lion'u (10.7.x) sürümleri falan var bunları format yada boot olarak kullanabılırmiyiz yoksa bilgisayarı servise yollayıp ordamı işletim sistemi kurdurmalıyız ? 

Yardımlarınızı beklıyorum Heart
Servise yollaman senin için daha iyi olur.
Fiyat Konusunda bir bilginiz varmı
Fiyat konusunda pek bir bilgim yok açıkçası.
Kendin de kurabilirsin açıkcası. Nette OS X Lion kurulumuyla alakalı birçok kaynak mevcut. "OS X Lion Kurulumu" diye aratırsan karşına çıkacaktır.
Aşağıda paylaştığım link Apple ın resmi destek hattı biçimlendirme ve yeniden kurulum hakkında bilgilendirme var. >> TIKLAYIN
(16/07/2017, Saat: 16:23)onur.firatt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aşağıda paylaştığım link Apple ın resmi destek hattı biçimlendirme ve yeniden kurulum hakkında bilgilendirme var. >> TIKLAYIN

Bu dediğiniz şeyler Os X kuruluyken işe yarıyor malesef kurulu değilken basılmıyor bile şuan ıdareten windows attım yazılım satın alıcaz o zaman bakarız artık Smile
(16/07/2017, Saat: 17:28)Batuhan Kor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(16/07/2017, Saat: 16:23)onur.firatt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aşağıda paylaştığım link Apple ın resmi destek hattı biçimlendirme ve yeniden kurulum hakkında bilgilendirme var. >> TIKLAYIN

Bu dediğiniz şeyler Os X kuruluyken işe yarıyor malesef kurulu değilken basılmıyor bile şuan ıdareten windows attım yazılım satın alıcaz o zaman bakarız artık Smile

Eğer bütçe sorun olmaz ise her zaman orjinal yazılım önermekteyiz.