PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Bilgisayar Yükseltme..
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
İyi günler.. i5 2400 işlemcili 4 gb ram li 300wat psu bir bilgisayarım var buna 500 wat psu 1050 ti ekran kartı 8 gb ram almayı düşünüyorum 1050 ti darboğaz yaparmı.
1050 de dar boğaz yaşatacaktır sana anakart modeli nedir işlemcinide yükseltsen iyi olur
you tubede adamlar 1060 takıyorda çok akıcı oyun performansı yakalıyor o yüzden 1050 ti dedim .. Anakart: Foxconn 2ABF ekran kartını şimdi alırsam sistemi tamamen ddr4 sisteme geçircem alt yapıyı hazırlıyorum
sistemi yapan yok demiyorum var ama dar baoğaz yaşatıyor drr4e geçiceksen o zaman boşuna işlemci değiştirme zaten alt yapıyı ekran kartı ve psu ile yaparsın 600w +80 sertifikalı bir power almanı öneririm

ileriye dönük olur power
buna kimse cevap vermedi bir bilgin varmı usta... bilgisayarımla ilgili 2 günden beri açılmama sıkıntısı çekiyorum güç düğmesine basınca ekran kartı fanı ve işlemci fanı 3-4 tur dönüp duruyor kasa açılmıyor psu güç kablosunu ana kart tan söküyorum psu ışı tekrar yanıyor tekrar basıyorum ışık sönüyor işlemci fanı ve ekran kartı fanı 3-4 tur tekrar dönüp duruyor bu işlemi en az 100 -200 kere yapınca bilgisayarı açabiliyorum onuda denk getire bilirsem elektrik tam olarak çalışıyor o zaman sizce sorun hangi aksamında dır siz deneyimli insanlara sormak istedim ..
1 power yapabilir
2 anakartta yapabilir evine yakın bir bilgisayarcı veya arkadaşın varsa onun powerı ile dene
üzerindeki bir donanım bile bu sorunu yapabilir ama önce bi power dene