PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu: The Prison Game
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Amacınız, azılı ölüm mahkumlarının bulunduğu bir alanda, kendi imkan beceri ve yetenekleriniz ile hayatta kalmak. 

Artan suç olayları ve hapishanelerin yetersiz kalması sonucunda artık ölüm mahkumları etrafı yüksek duvarlarla çevrili terk edilmiş şehirlere gönderilmektedir. Bu şehirlerde hiçbir güvenlik ve otorite bulunmaması nedeniyle mahkumlar kendilerini savunmak ve hayatta kalmaya çalışmak zorundadırlar. Hiç ummadıkları bir anda başka bir mahkum tarafından saldırıya uğrayabilirler. Oyunun amacı gizlenmek, savaşmak ve yaşamak. 

Hükümet para kazanma amacıyla bu işi ulusal bir televizyon şovuna çevirmiştir. Ölüm mahkumlarına son anlarında bir teklif götürülür. Ya haklarında verilmiş idam kararı gerçekleştirilecek, yada kendileri gibi idam mahkumlarının bulunduğu bir alanda kalıp, hayatta kalmaya çalışacaklardır. 

Mahkumlar birbirlerine karşı kendilerini korumaları gerekmektedir, fakat zaman zaman şovun parçası olarak kendilerini öldürme amaçlı gönderilen ortak düşmanlara karşı da birlik olmaları gerekecektir. 

Amacınız, sizin gibi, 40 – 50 farklı oyuncunun bulunduğu haritalarda hayatta kalmak. Bu süreçte her yola başvurabilirsiniz. Oyunda istediğiniz bir daireyi, evi veya otel odasını kendinize güvenli ev olarak düzenleyebilirsiniz. Camlarını güvene alıp kapısını sağlamlaştırabilirsiniz. Veya başka bir oyuncunun evine saldırıp, yağmalayabilirsiniz. Güvenli evinizin içini istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. 

Parçalar toplayıp yeni silahlar, eşyalar, bombalar yapabilir, oyunda topladığınız paralarla hapishaneye dışarıdan malzeme sokabilirsiniz. Bu malzemeler size dışarıdan dronelar aracılığı ile gönderiliyor. Teslim noktasını belli etmek için arkasında iz bırakan havai fişekler kullanmak zorundasınız. Fakat bu aynı zamanda diğer mahkumlara da yerinizi belli etmek anlamına geliyor.

 ------------------------------------------------------------------------Yapım ekibi 2 kişi------------------------------------------------------------------------------
Oyun cıktığında benimle oynamak isteyen arkadaşlar Steam ismim Erenius34 dür eklesin cıktığında oynayalım

            www.theprisongame.com5
Steam: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/…5       greenlight katıldı ve
Erken erişim çıkış tarihi 24 Haziran 2016 olarak belirledi ama soysal medya hesaplarında sölediklerine göre daha geç çıkabilir.


expert

Filmi vardı bunun senaryo o tarzda olacak galiba
evet yabancı film veya dizi ye göre uyarlanıyormuş

expert

Aynen
İlgimi çekti denemek lazımSmile

expert

evet zaten güzel bir filmden esinlendiği için oyunda güzel olacağa benziyor Smile
Prison Game'i yakından takip ediyoruz biz de, hatta ilk ön inceleme yazısını da biz yazmıştık Smile

http://pchocasi.com.tr/turk-oyunu-the-pr...ncelemesi/

expert

hocam sayfaya bi mesaj atmıştım baktınız mı Smile
Yeni mi attın henüz bakmadım Smile

expert

sabah attım Smile