PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: win 7 home >> win 10 home yükseltme yardımı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar

aslında bir soru değilde yapacağım şeyler doğru mu onu öğrenmek istiyorum

kardeşimin laptop win 7 home basic lisanslı

ben şimdi media creation tool ile " windows 10 home single  language"  (64bit) indiriyorum

ücretsiz yükseltme için win 10 kurulumu sırasında yada sonrasında win 7 ürün anahtarı girmem yeterli mi?

yada öncesinde win 7 home kurup win10 yükseltme bilrimi gelmesini falan mı beklemeliyim?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

expert

eğer şuan kullandığınız sistemde lisanslı ise yükseltmeniz yeterlidir
yada crack yapılmışsada olur bu microsoft görmüyor direk yükseşltiyor
entinleştirme istemiyorsa yeter her türlü lisans veriyor w10
şuan kardeşimin pcde win10 pro kurulu ve key olmadığı için etkinleştirme yapamıyorum

ama istediğim şey win7 home keyi ile win 10 home kurup etkinleştirmek

expert

yok istersen crackle yapabirisn istersen de lisanlı olsun diyorsan home basic yükler öyle yükseltme yaprsın

crack için link
link

sorululuk size aittir herhangi bir problemde forum.pchocası.com.tr sorumlu değildir.
yani anladığım kadarı ile win 10 kurup win 7 keyi girince aktifleşmiyor öyle mi?

illaki win 7 kurup yüksletmek gerek?

ben win 7 home basic iso yu nereden bulabiliirmki?

expert

crack yaparak etkinleştirme yapılıyor ama sizde lisans varsa en iyisi home formatii atıp yükseltmektir
https://www.fullprogramlarindir.com/wind...4-bit.html
(24/06/2016, Saat: 15:21)system3276 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]crack yaparak etkinleştirme yapılıyor ama sizde lisans varsa en iyisi home formatii atıp yükseltmektir
https://www.fullprogramlarindir.com/wind...4-bit.html

sağ olun hocam...şimdilik crack yaptım dediğiniz yerden

ssd aldığımda yakın zamanda tekrar sistem kuracağım o zaman anlattığınız yöntemle kurarım

her şey için teşekkürler iyi çalışmalar
Biz teşekkür eder,iyi forumlar dileriz
sorun herzaman olduğu gibi çözüme ulaşmıştır Smile
konu kilit