PC Hocası Forum

Tam Versiyon: 1100 TL Kasa önerisi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
Bir arkadaşım için masaüstü pc alacağız 1100 TL ye kadar kasa önerebilir misiniz hocalar

ps: sadece silkroad oynamak için kullanacak
Birazdan size döneceğim

Hocam bütçeyi biraz daha arttırma şansınız varmı 1030 lu bir sistem topladım ramsiz 1100 tl şuan 4 gb ram 240 tl civarlarında
(23/11/2017, Saat: 12:46)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Birazdan size döneceğim

Hocam bütçeyi biraz daha arttırma şansınız varmı 1030 lu bir sistem topladım ramsiz 1100 tl şuan 4 gb ram 240 tl civarlarında

1600 tl olması lazim iyi sistem icin
Aynen bizim yeni topladığımız bir sistem var tam 1600 tl istediğin her oyunu oynarsin
Üzerine para koyma durumu pek mümkün değil hocalar. Bilgisayarı maddi durumu çok iyi olmayan bir arkadaşım için alacağız
Hocam o zaman ddr3 toplayabilirim
olabilir F/P olsun yeterli, dediğim gibi Silkroad oynayacak. O da çok fazla yüksek özellik isteyecek bir oyun değil
Hocam 1150 pin işlemci yok maalesef sıfır toplanmiyor maalesef sıfır
(23/11/2017, Saat: 13:48)menelan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]olabilir F/P olsun yeterli, dediğim gibi Silkroad oynayacak. O da çok fazla yüksek özellik isteyecek bir oyun değil

Akşam bakayim
Olur bekliyorum, ayrıca bu Casper gibi firmaların topladığı hazır kasalar da uygun fiyatlı gelmez mi acaba?
Sayfalar: 1 2 3 4