PC Hocası Forum

Tam Versiyon: DİREKSİYON SETİ PEDAL SORUNU
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Kesinlikle
Merhaba Hocam ben yeni direksiyon aldım ismi snopy vh-18, ets2 ye girdiğim zaman direksiyonu kullanamıyorum direksiyonu bilgisayarımdan çıkarmam gerekiyor ve oyun çok piksel piksel bana yardımcı olurmusunuz
(12/07/2019, Saat: 12:43)Ertugrul Akdas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba Hocam ben yeni direksiyon aldım ismi snopy vh-18, ets2 ye girdiğim zaman direksiyonu kullanamıyorum direksiyonu bilgisayarımdan çıkarmam gerekiyor ve oyun çok piksel piksel bana yardımcı olurmusunuz

Yeni konu açın o konudan devam edilsin. Başkasının konusu üzerinden devam etmek etik bir davranış değil.

Çözüm: Ayarlardan Kontrol sihirbazı ayarlarına girin ve bu kısımdan adımları takip ederek ayarlarınızı yapın. Pixel sorunu içinde yine ayarlardan çözünürlük ayarınızı monitörünüzün ayarına denk alın 1080p monitör ise çözünürlükte 1080p olmalı ve ölçekleme ayarını %100 yapın. Tüm her şey normal olması gerektiği gibi olur bu ayarlar sonucu.
Sayfalar: 1 2