PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Ekranımın etrafı siyah
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ekran çözünürlüğüm 1920x1080 normalde ancak ben bunu 1920x1200 yaptım ve ekranımın sol kısmı üstten ve sağ kısmınız birazı siyah görev çubuğuda dahil olmaz üzere ekranın bi kısmı monitörden taşıyor ve gözükmüyor
Doğal olarak monitörünüzün çüzünürlüğü dışına çıkarsanız oran-orantı neticesinde siyah bantlar ve görünmeyen yerler görmek mümkün. Çözünürlükler genelde varsayılan çözünürlüğün katları şeklinde gider. 1920x1080p maksimum değer bunun altına ise 16:9 format ile katlarını baz alarak düşer eski haline alıcaksınız işin kısası bu. Benim bildiğim monitörün verdiği maksimum değeri geçemezsiniz.
(16/01/2018, Saat: 14:27)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Doğal olarak monitörünüzün çüzünürlüğü dışına çıkarsanız oran-orantı neticesinde siyah bantlar ve görünmeyen yerler görmek mümkün. Çözünürlükler genelde varsayılan çözünürlüğün katları şeklinde gider. 1920x1080p maksimum değer bunun altına ise 16:9 format ile katlarını baz alarak düşer eski haline alıcaksınız işin kısası bu. Benim bildiğim monitörün verdiği maksimum değeri geçemezsiniz.

Hocamında dediği gibi yapmanız sorununuzu çözücektir