PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Performans Soruları :)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Selamlar hocalar benim GT ASUS 1030 & 8 GB DDR3 Ram & AMD FX6100 İşlemcim mevcut Ben Rainbow Six Siege İndirmeyi Düşünüyorum fakat sizlerede danışmak istedim paramın boşa gitmesini istemem sonuçta Smile med ayarlarda performans sorunu yaşarmıyım arkadaşlar ? ve ek olarak aldığım ekran kartından GPU Tweak için bir kaset çıktı fakat kasamda CD girişi yok maalesef bu CD ücretsiz kullanım içeriyor diye düşünüyorum bunu nasıl halledebilirim ? GPU Tweak ücretli bir uygulama çünkü -Teşekkürler Smile
İlk soruna gelirsek MEDIUM ayarlarda 30 FPS LOW ayarlarda ise 50-60 FPS alırsın. 2. Soruna gelirsek GPU Tweak ücretsiz bir yazılım bende ASUS kullanıcısıyım burdan biliyorum o diskin içerisinde muhtemel sadece SETUP vardır. Ücretli yazılım için sadece XSplit yazlımı mevcut GPU Tweak içine gömülü bunun KEY 'i öyle CD 'den çıkmaz diye düşünüyorum. KEY olsa bir ufak bir Karta yazılı halde gelirdi. CD okuyucun yoksa herhangi bir çözüm üretemezsin.
(01/02/2018, Saat: 15:10)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İlk soruna gelirsek MEDIUM ayarlarda 30 FPS LOW ayarlarda ise 50-60 FPS alırsın. 2. Soruna gelirsek GPU Tweak ücretsiz bir yazılım bende ASUS kullanıcısıyım burdan biliyorum o diskin içerisinde muhtemel sadece SETUP vardır. Ücretli yazılım için sadece XSplit yazlımı mevcut GPU Tweak içine gömülü bunun KEY 'i öyle CD 'den çıkmaz diye düşünüyorum. KEY olsa bir ufak bir Karta yazılı halde gelirdi. CD okuyucun yoksa herhangi bir çözüm üretemezsin.

Bende asus kullanıcısıydım arkadaşın dediğine katıulıyorum