PC Hocası Forum

Tam Versiyon: CSGO(disk okuma hatası)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Meraba bilgisayarıma daha yeni format attırdım artıdan ssd ekledim steamı yükledim fakat csyi yüklemeye çalıştıgımda yükleme bitti fakat disk okuma hatası verdi pubg ve gta 5 indirdim böyle bir sıkıntı olmadı sadece csgoda oldu bu arada harddiskim 1 tb alan 800gb boş daha öncede yükledim fakat böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım bütün çözümleri denedim ama hiçbiri işe yaramadı sizce ne yapmalıyım (Laptop-Asus X550vx)
Hocam öncelikle bu sorunun kaynağı virüs olabilir veya bad sector dediğimiz olay olmuş olabilir. HD tune pro programı ile speed test + bad sektör(error scan seçeneğinden yapılıyor) taraması yapalım, hızlı tarama veya derin tarama seçenekleri var derin tarama yapın derim biraz uzun sürer ama olsun bittikten sonra sonuçları bizlere paylaşırsınız. Şu nedenlerden de oluyor olabilir bunları deneyiniz:: Hdd niz tam oturup oturmadığına bakın sorun devam ederse ramleri deneyin.
CS GO Log dosyalarından kaynaklanan bir hata olarak da görünüyor. Oyunu Steam üzerinden dosyaları doğrula demenizi tavsiye ederim. Tek tek dosyaları tekrar doğrulasın bazen eksik dosya olduğunda aynı hata ile karşılaşabiliyoruz.
Bütün çözümler diyince ben onları direkt atladım hocam ama evet ilk onların yapılması gerekiyor.
(07/02/2018, Saat: 01:01)OceanLaB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]CS GO Log dosyalarından kaynaklanan bir hata olarak da görünüyor. Oyunu Steam üzerinden dosyaları doğrula demenizi tavsiye ederim. Tek tek dosyaları tekrar doğrulasın bazen eksik dosya olduğunda aynı hata ile karşılaşabiliyoruz.

Çözüm yolu bu +1
OceanLaB çözümü daha önce denedim ama yinede teşekkürler
Sorununuzu çözemediniz mi hocam ?
(07/02/2018, Saat: 00:18)Okan Yontürk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Meraba bilgisayarıma daha yeni format attırdım artıdan ssd ekledim steamı yükledim fakat csyi yüklemeye çalıştıgımda yükleme bitti fakat disk okuma hatası verdi pubg ve gta 5 indirdim böyle bir sıkıntı olmadı sadece csgoda oldu bu arada harddiskim 1 tb alan 800gb boş daha öncede yükledim fakat böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım bütün çözümleri denedim ama hiçbiri işe yaramadı sizce ne yapmalıyım (Laptop-Asus X550vx)

Hocam basit bir çözüm yolu daha var aslında antivirüs programlarınızı bir kapatıp oyuna girmeyi denermisiniz sorununuzu çözmesi lazım bu yöntem
Antivirüs programlarını kappatım yine olmadı oyun 6.9 gb ta kalîyor csgo maps adında bi dosyadan hata veriyor bir çözüm daha vardı o hatalı dosyayı silip steamı betaya yükselttim yine denedim yine olmadı çözümü bulamassam büyük ihtimal harddiski degiştirebilirim
Dosyayı bir yerden temin etsek çözülebilir belki, dosyanın tam ismi, bulunduğu klasör nedir hocam kendimden atayım size.
Sayfalar: 1 2