PC Hocası Forum

Tam Versiyon: 4500 tl kasa
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
4500 tl kasa toplicam. İşletim sistemli. Önerileriniz var mı. Itopya olursa iyi olur.
(02/04/2018, Saat: 11:30)Hasan Arhan Girit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]4500 tl kasa toplicam. İşletim sistemli. Önerileriniz var mı. Itopya olursa iyi olur.

Akşam monitorsuz atarim ama işletim sistemini sen kurarsın yoksa aşırı pahalı olur
(02/04/2018, Saat: 11:30)Hasan Arhan Girit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]4500 tl kasa toplicam. İşletim sistemli. Önerileriniz var mı. Itopya olursa iyi olur.

Sistem oyun odaklimi olucak yoksa render amaçlımı ? Sistemde monitör olucakmı bilgilendirirseniz ona göre yardımcı olayım.
Oyun için alıcam. İsletim sistemsiz de olur. Amacım rise of the tomb raider oyununu 1080x1920 de güzel oynatsın. Big Grin

Bide pcnin yanında oem işletim sistemi alıyoz ya o benim mi oluyo yoksa sadece bilgisayara mı kuruyolar

Monitör yok.
(02/04/2018, Saat: 14:08)Hasan Arhan Girit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Oyun için alıcam. İsletim sistemsiz de olur. Amacım rise of the tomb raider oyununu 1080x1920 de güzel oynatsın. Big Grin

Bide pcnin yanında oem işletim sistemi alıyoz ya o benim mi oluyo yoksa sadece bilgisayara mı kuruyolar

Monitör yok.

Oyunu oynarsin işletim sistemi senin olur ama 600 küsür vermek mantiksiz
4500 tl monitorsuz oyun sistemini topluyorum birazdan donecegim Smile
(02/04/2018, Saat: 15:04)BilgisayarcıGenç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02/04/2018, Saat: 14:08)Hasan Arhan Girit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Oyun için alıcam. İsletim sistemsiz de olur. Amacım rise of the tomb raider oyununu 1080x1920 de güzel oynatsın. Big Grin

Monitör yok.

Oyunu oynarsin işletim sistemi senin olur ama 600 küsür vermek mantiksiz

nasıl 600 küsür vermek mantıksız derken ? başka nasıl işletim sistemi kurcam ki
(02/04/2018, Saat: 18:51)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sistem gayet güzel hocam buyrun

https://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-g...sayar.html

güzel. değerlendircem bunu teşekkürler
Ben teşekkür ederim sistemin oyun performansını bu videodan öğrenebilirsiniz.....

Sayfalar: 1 2