PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Oyuncu Kulaklığı ve Mouse Tavsiye
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhabalar toplamda maksimum 480 TL bütçem var bu bütçeye hem kulaklık hemde mouse almayı düşünüyorum sizin tavsiyeleriniz nelerdir yardımdı olursanır sevinirim. (Tavsiye göre bu fiyata sadece kulaklık da alabilirim kısa süreliğine idare edecek mouse’m var) Şimdiden teşekkürler.
Kulaklık olarak şuanda indirimde olan cloud 2 yi kesinlikle tavsiye ediyorum fiyatı şuan 428 Tl.Çoğu yayıncı bu ürünü kullanıyor ve hepsi memnun kendimde kullanma fırsatım oldu fps oyunları için birebir bir kulaklık Smile

https://www.hepsiburada.com/kingston-hyp...p-BD803706
Tavsiye için çok teşekkür ederim aklımdaki üründe cloud 2 idi peki mouse tavsiye verebilir misiniz benim aklımda hyperx pulsefire mouse var farklı tavsiyeniz var mıdır?
Mouse ayrı bir bütçemi ayırdınız belirtirseniz ona göre tavsiyede bulunayım hocam
Aslında ayrı bütçe ayırmadım fakat cloud 2 alırsam mecbur ekstra bütçe koymam gerek size zahmet olmazsa toplam 500 tl bütçeye hem kulaklık hem mouse önerisi ayrıca 200 tl lik bi mouse önerisi yaparsınız çok sevinirim
(07/05/2018, Saat: 01:08)cagritiyek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tavsiye için çok teşekkür ederim aklımdaki üründe cloud 2 idi peki mouse tavsiye verebilir misiniz benim aklımda hyperx pulsefire mouse var farklı tavsiyeniz var mıdır?

Bu mouse 'u öneririm 6400 DPI güzel kaliteli bir mouse. 2 Adet farklı boyda kablo ile geliyor kablusu değiştirilebiliyor.

Asus ROG Gladius BULK Kablolu Optik Oyuncu Mouse - 189,90 TL
Tavsiye için teşekkür ederim fakat dpı fazla olması benım için ne faydası olur ki 100.000 dpi bile olsa 1600 dpi a alıştığım için o değerde kullanıyorum bi fark yaratır mı?
Cloud 2 yi listeden çıkarmak istemiyorum performansından kaynaklı hocam 500 tl standında 80 tl mouse önerisine gelirsek önerim kanalımızda incelemeside bulunan bu mouse olacaktır....

https://www.coraxalpha.com/tum-urunler/m...des-scythe
Yok bu DPI olayı FPS oyuncuları için (CS:GO tarzı oyunlarda küçük hareketler ile hızlı tepkiler vermek için) veya 2K ve 4K monitörlerde 3000 DPI altında çözünürlük fazla olduğundan dolayı mouseu hareket ettrmek zorlaştığı için yüksek olması avantaj. Ama illa dersen ben DPI özelliğini ortalama tutmak istiyorum bana gösterişli bir şey öner bakarız ne diyorsun?

(07/05/2018, Saat: 01:25)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Cloud 2 yi listeden çıkarmak istemiyorum performansından kaynaklı hocam 500 tl standında 80 tl mouse önerisine gelirsek önerim kanalımızda incelemeside bulunan bu mouse olacaktır....

https://www.coraxalpha.com/tum-urunler/m...des-scythe

Bu ENES hocamızın mouse önerisi iyi DPI ortalama ayrıca ışıklandırması var gösterişli DPI çok önemli değilse buna bak derim. Veya Mouse + PAD ile Bloody A9081 Oyuncu Mouse + Mouse Pad (Bloody A90 M.Core Oyuncu Mouse + Bloody 081 Mouse Pad) - 116,05 TL bunada bakabilirsin.
Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler iyi geceler diliyorum ?
Sayfalar: 1 2