PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Samsung E7 ısınma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Dostlar hocalar galaxy e7 model telfonumun bazen sağ üst köşesi ön kameranın alt kisimlara doğru acayip ısınıyor bunun nedeni nedir şarj ederkende oluyor bu ısınma sakıncası varmıdır ???
Telefonu orjinal şarj makinesi ile mi şarj ediyorsunuz? Isınmaya kullandığınız kılıfda neden olabilir.Surekli güç tasarrufu modunda da kullanıyorsaniz buda önemli bir etken.
(22/05/2018, Saat: 10:13)PCMaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]işlemci kamera bölgesine yakın genellikle ordan yapar kablo ve adaptör en büyük etken. enes hocam herşeyi açıklamış Big Grin

Eger bu sorun genelde oyunlarda oluyor oyunlarda olmasi da zaten normal bir durum Smile
E7 yanılmıyorsam 2015 yılı çıkışlı bir cihaz sen ne zamandır kullanıyorsun bilmiyorum ama 1.5 / 2 yılı geçtiyse batarya kaynaklı olması da mümkün. Yine yanılmıyorsam bataryası sökülebilen bir cihaz değil öyle olsaydı batarya şişmiş mi onu kontrol edebilirdin şişmiş batarya normalden daha fazla ısınır ve daha hızlı dolup / tükenir. Böyle bir sorun olsaydı değiştirince sorun azalır veya çözülürdü. Çok rahatsız ediyorsa telefoncuya götürüp kontrol ettirebilirsin batarya durumunu veya tornavidası varsa sende sende açıp bakabilirsin ama biraz meşakatli bir iş ve dikkat ister. Başıma daha önce gelmişti aynı sorun ben batarya değişimi sonunda çözdüm.