PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Acil alıyorum sizce nasıl ?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar bu sistemi alıyorum fiyatı 2.800 sizce iyimi adam holandaya gidicekmiş aciliyetten satıyor elden alıcam pcyi sizce alınırmı parçalar iyimi sorun olurmu ?[Resim: EDzWRZ.png]

3.500e satıyordu 2.800 e indirdim  bu fiyata iyimi sizce parçalar sağlammı ? darboğaz olurmu ?
Sistem gayet güzel ileride yapılacak bir ekran kartı upgrade ile çok daha iyi bir sistem olucaktır.Sistem parçalarının garantisi bulunuyor mu ?
(03/06/2018, Saat: 21:21)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sistem gayet güzel ileride yapılacak bir ekran kartı upgrade ile çok daha iyi bir sistem olucaktır.Sistem parçalarının garantisi bulunuyor mu ?

anakart
ram
ekran kartı
işlemci

sadece bunların duruyor
Güzel sistem hocam alınabilir....
Her oyunu yüksek ayarlarda oynuyabilirim değilmi
Ekran kartınızın YouTube da performans testleri mevcut ordan daha detaylı bilgi alabilirsiniz
Birde bu 1050 Tİ markalara göre fps değişiyormu örn asus ile msi nin 1050 Tİ performansları aynımı
Gpu aynı hocam oc yaparsanız bir performans farklı olur oda en fazla 2-3 fps yani hepsi eşit desek doğru olur.....
(04/06/2018, Saat: 23:45)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Gpu aynı hocam oc yaparsanız bir performans farklı olur oda en fazla 2-3 fps yani hepsi eşit desek doğru olur.....

Hocam ben şimdi bunu elden teslim alacağım. Bakacağım önemli hususlar varmı pcde ?
Parça bütünlüğünü kontrol etmeniz yeterlidir.Pc yi bir bilgisayarcıya götürüp test ettirebilirsiniz
Sayfalar: 1 2