PC Hocası Forum

Tam Versiyon: bf1 ve battlefront 2 fps drop
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
battlefield 1 de gpu usage %50-60 oluyor battlefront 2 de ise kaplamalar yüklenirken karakter hareket ederken slow motiona geçiyor gtx1050 ti 8gb ram 2400mhz r3 1300x
Öncelikle 8 GB RAM yetersiz kalıyor olabilir bu 2 oyunda yüksek RAM kullanan oyunlardan MSI Afterburner ile GPU / CPU / RAM ve FPS durumunu gösteren 1 / 2 resim paylaşırsanız durumu anlamamıza yardımcı olur. 2. olarak NVIDIA sürücünüzü DDU ( Display Driver Uninstaller ) yazılımı ile kaldırıp ( Windows 'u güvenli modda başlatıp kaldırma işlemini yapın ) tekrar güncel sürücünüzü kurun.
ramin %80-%90 ı kullanılıyor oyundayken
Sınırda bazen bu değeri geçmeye zorluyorsa o anlık takılma ve kaplamaların geç yüklenmesine sebep olur. SS paylaşsaydınız daha iyi olurdu.
Resim atarsanız daha kesin konuşabilriiz
İşlemciniz darboğaz yapıyor sanırım BIOS sürümü ile alakalı olabilir. BIOS 'unuzun güncelliğini kontrol edebilirmisiniz. Kullandığınız işlemcinin darboğaz yapması mümkün değil bir sorun olduğu kesin dediğimi kontrol edin güncel BIOS kurulu değilse sistemde bu sorun olabilir. Başlata Sistem Bilgisi yazın ve girin açılan pencerede BIOS Sürümüne bakın ve anakartınızın sitesinden BIOS sürümüne bakın eski ise güncelleyin.
nasıl yapılıyor bi video falan varmı
Sürümü kontrol ettiniz mi? Eskimi? Bana anakartınızın modelini verirseniz bir video linki verebilirim konu hakkında.
evet eski
AB350M-DS2

şuanki sürümü f2
Sayfalar: 1 2 3