PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Oyunlarda Anlamsız Kasmalar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
(08/07/2018, Saat: 17:22)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Olabilir eski performanslı olarak kullandığınız sürücünüzün versiyonunu veya kullandığınız tarihi biliyorsanız o sürümü indirebilirsiniz yada şuan ki sürümün bir alt versiyonunu. Herhangi bir ekstra şundandır diyebileceğim bir sorun görünmüyor her şeyi denediniz neredeyse sorun ya ekran kartında artık kullanım ömrünü tamamladı belkide yada yazılımsal büyük bir probleminiz var.

Valla kullanım ömrünü tamamladı demişsiniz de pek sanmıyorum 2 sene içinde bir kart hemen çöp olmaz bence HD5670 kullandım 4 sene onda böyle sorunlar yoktu kaldı ki bunu daha 2 senedir kullanıyorum. Sürücüyü unuttum 2 sene önceki hangi sürümdü bilmiyorum ama şuanki sürücüm Optional olan en son çıkan sürücü bunun bi altını da kurdum yine aynı. Yazılımsal dediğiniz ne olabilir sizce ? Bana da biraz yazılımsal geliyor. Bi ara Windows 10 1603 LTSB kullandım onda biraz azalmıştı bu sorunlar bunu da ekleyeyim şimdi aklıma geldi  Wink
Daha önce 2 defa başıma geldi birisi 1 senede öldü diğeri 8 ayda şuan kullandığım 6 senedir tık demedi şans işi yazılımsal sorun ekran kartı sürücüsünü kastediyorum.
(08/07/2018, Saat: 20:20)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Daha önce 2 defa başıma geldi birisi 1 senede öldü diğeri 8 ayda şuan kullandığım 6 senedir tık demedi şans işi yazılımsal sorun ekran kartı sürücüsünü kastediyorum.

Sanmıyorum hocam 10 tane oyun kurdum 8 tanesi normal olması gerektiği gibi akıcı oynadım 2 tanesinde kasma yaşadım oda şöyle ara ara kastı sanırım oyunla alakalı idi. Belkide oynadığım oyunlarda vardır sıkıntı bilemiyorum. HDMI kablosu ile görüntü alıyordum çıkarttım DVI kablo taktım buda etki etmiş olabilir. Sizin dediğiniz şekilde olması için karta aşırı yüklenirsin overclock yaparsın yetmez limitin dışında overclock yapar kartı daha çok ısınmasına sebep olursun anca öyle ömrü biter bunlar yeni teknoloji ürünleri 2 senede sanmıyorum çöp olacağını. Termal macunu değiştirdiğimi söylemiştim kart şuan 60 dereceyi geçmiyor arada 55 derece bile oluyor bu sıcaklıklar da zaten hiçbişey olmaz. Yardımlarınız için teşekkür ederim önerileriniz varsa yapabilirim bu arada.
ben sana olasılıkları söyledim ayrıca sana 3 paragrafta oyunlar ile alakası vardır dedim yok dedin yine aynı kafada buluştuk Big Grin neyse artık bişey demiyorum. Sana önerebileceğim herşeyi önerdim ekstra bir de şunu dene diyeceğim birşey yok.
(08/07/2018, Saat: 21:13)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ben sana olasılıkları söyledim ayrıca sana 3 paragrafta oyunlar ile alakası vardır dedim yok dedin yine aynı kafada buluştuk Big Grin neyse artık bişey demiyorum. Sana önerebileceğim herşeyi önerdim ekstra bir de şunu dene diyeceğim birşey yok.

Ok.

Var mı önerisi olan ?
Sayfalar: 1 2