PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 100 TL Mouse önerisi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
CS 1.6 tarzı oyunlar ve günlük standart kullanımda saglam mause arıyorum. (Bütçe 100 TL)
Öncelikle sorunuzu düzenledim anlaşılmıyordu. Önerilerim aşağıda.

Gamepower Ursa RGB 5000 DPI Gaming Optik Mouse - 99,00 TL - 5000 DPI 20 Milyon Tıklama ömrü

Bloody A90 Kablolu Optik Gamer Mouse Siyah - 113,94 TL - 4000 DPI 20 Milyon Tıklama ömrü

Sades Scythe RGB Oyuncu Mouse - 115,00 TL - 4000 DPI 20 Milyon Tıklama ömrü

Steelseries Rival 110 Mat Siyah Gaming Mouse - 149.00 TL - 7200 DPI 30 Milyon Tıklama ömrü
Işıklı mışıklı olsun istiyorsan ve bütçenide zorlamayacak bir ürün arıyorsan tercihini Gamepower Ursa dan kullanmalısın....
abi ben geçe işte arkadaşlarla maç atıyorum cs 1.6 da atarken felan adamları zor vuruyorum yani dönmüyo mause Kırıcam okadar yani hangisini öneriyorsunuz ?
Mustafa,paran hangisine yetiyorsa alabilirsin.Hepsi güzel mouselar.Aldınmı casper excaliburu ?
Aldım tabi abi 10 numara 100 yıldız

Csgo olsun iyi

eyvallah yardımın için
Ne demek kardeşim güle güle kullan Smile
CS:GO gibi standart oyunlar için profesyonel e-sporcu değilsen çok üst düzey bir mouse almana gerek yok. Ayar kodlarına hakim isen Makro tuşlarının bol olduğu mouslar'a yönelmelisin.

Orta ayar bir mous'e işini görecektir. Everest Rampage STRIKE SMX-R14 gibi. Bu ürünle kıyaslanan ürünlere de göz atabilirsiniz.
Makro tuşunun bol olduğu oyun içerisinde çeşitli kombinasyonlar atayabileceğiniz bir mouse'dir.
♣F/P ürünü olarak öneriyorum, bütçen varsa daha iyilerine yönelebilirsin tabii ki!

Bu tür bol makro tuşu bulunan mouselarda örneğin:
•makro1 tuşuna alacağınız bomba setini hazırlarsınız(2x flash, 1 molotof, 1 sis)
•makro2 zıpladığınızda en üst noktadayken bomba atma
•makro3 hafif silah çekimi
•makro4 ssg+desert set gibi
•makro5 silah ve tekli tabanca arasında geçiş

benzeri kombinasyonlarda oldukça verim alacağınız bir mouse'dir.
Listemizde tercihe edilebilecek ürünler var.Hangisini almaya karar verdiniz ?