PC Hocası Forum

Tam Versiyon: 2.el pc alıcamda bakmam gereken yerler neresidir
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...266/detay/

bu pc alıcamda 2 sene garantisi var alırken bakmam gereken yerler bilgisini verirmisinz yoksa direk deneyıp alıymmı oc fılan yapmadm sadece lol oynadm dıyor ama.
Ekran kartına fazlaca bakman gerekir eğer sanal madencilik yapıldıysa ve normalden ucuzsa alma
Parçalar iyi ancak denemeden bir şey anlayamazsınız test edip alma şansınız varsa öyle yapın anlaşılmaz yoksa sorunu var mıdır yok mudur. Test ederken sıcaklıklara bakın CPU / GPU sıcaklıklarına ve ayrıca bir oyunda test edin takılma vs. var mıdır bakın sorun yoksa alabilirsiniz.
bu sistemde mining yapıldığını pek zannetmiyorum uğurun dediklerini yaparsan zaten geriye bir pürüz kalmayacaktır....
Şahsi fikrim,ekran kartına dikkat edin,özellkle.Testini yapma imkanınız olacaksa,iyi olur.

İşlemciye overclock yapsan bile ,kolay kolay bozamazsın. Fazla voltaj verirsen,zaten yanar gider,hiç açılmaz.
Alıyormusunuz ? Smile
aldım kardeşim pc ' i getirdim cok güzel masllah enes cok saol bu seçimi yaptırdın için valla güle güle kullanıyorm
Ne demek hocam hayırlı olsun güle güle kullanın başka sorularınız için forumumuza yeniden beklerim Smile