PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Bilgisayarda ki oluşan aniden yavaşlama fark edilmeyecek derecede değil
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
(27/08/2018, Saat: 18:33)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]o zaman işlemciye odaklanın öncelikle. fanda bi sorun çıkmış olabilir. bOŞTA VE YÜKTE İŞLEMCİ FAN DEĞERLERİ NASIL.

Fan değerlerine nasıl bakacağım?
CPUID HWMonitor adlı uygulamayı indirerek bakabilirsiniz....
(27/08/2018, Saat: 18:33)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]o zaman işlemciye odaklanın öncelikle. fanda bi sorun çıkmış olabilir. bOŞTA VE YÜKTE İŞLEMCİ FAN DEĞERLERİ NASIL.

(27/08/2018, Saat: 19:16)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]CPUID HWMonitor adlı uygulamayı indirerek bakabilirsiniz....

Buyurun hocam

[Resim: vPlQ6R.jpg]
İşlemci fan devri trial olarak yazmış,görünmüyor. aida 64 programını kurun. Soldaki bilgisayarıma tıklarsanız daha sonra da algılayıcıya tıklayın. Fan devri ve sıcaklıklar çıkar.
 Ancak, HWmonitörde işlemci sıcaklıkaları 77 ve 84 dereceleri görmüş ki, çok yüksek.Soğutmada, Yanlış giden bi şeyler var yani.
(27/08/2018, Saat: 21:29)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İşlemci fan devri trial olarak yazmış,görünmüyor. aida 64 programını kurun. Soldaki  bilgisayarıma tıklarsanız daha sonra da algılayıcıya tıklayın. Fan devri ve sıcaklıklar çıkar.
 Ancak, HWmonitörde işlemci sıcaklıkaları 77 ve 84 dereceleri görmüş ki, çok yüksek.Soğutmada, Yanlış giden bi şeyler var yani.

Sıcaklıktan olabilir ya çünkü bu boşta bu derecelerde burun dediğiniz yerden ss

[Resim: nlak70.png]
Fan devri düşük sayılmaz ama işlemcinin cayır cayır yandığı kesinleşti. Boşta bu değerleri görüyorsa,yükte 100 dereceyi bulur,tabiri caizse ,yumurta pişirir.
 Acilen soğutucuyu söküp,macunu bi yenileyin,bakalım bi faydası olacak mı.
(27/08/2018, Saat: 21:41)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Fan devri düşük sayılmaz ama işlemcinin cayır cayır yandığı kesinleşti. Boşta bu değerleri görüyorsa,yükte 100 dereceyi bulur,tabiri caizse ,yumurta pişirir.
 Acilen soğutucuyu söküp,macunu bi yenileyin,bakalım bi faydası olacak mı.

İnternetten sipariş veriyorum hocam gelir gelmez yenileyip buraya dönüş yapacağım umarım sizde dönüş yaparsınız
Hangi macunu veriyorsun. bİ BAKALIM,İSTERSEN.
(27/08/2018, Saat: 21:48)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hangi macunu veriyorsun. bİ BAKALIM,İSTERSEN.

Siz önerin onu alıyım hocam
iŞİMİ GÖRSÜN Ve kalite DERSEN. bEN DE ZAMANINDA KULLANMIŞTIM. Memnun kalmıştım.
https://www.hepsiburada.com/xigmatek-pti...m-bd304771
Biraz pahalısı ve hesaplı olsun dersen;
https://www.hepsiburada.com/phanteks-iki...000008I7HT
Sayfalar: 1 2 3