PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Kasa ses problemi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Kasanın içinde böyle 5 sn 1 kere hafif zorlanır gibi ses geliyor sonra 5 sn sonra bida işlemcinin fanini durduruyorum elimle o ses halen geliyor anlamadm
Zorlanır gibi ses derken daha net olabilir misin? Video yada ses kaydı gibi. Birde fanı el ile durduruyorum diyorsun sesin fandanmı geldiğini düşünüyorsun?
yok uğur abi ses fanlardan gelmıyor anakart tarafı işlemcın oldu yerden video kaydı gıbı 1 ses gelıyor kesılıyor cok az ama ses kaydı fılan atablırmym acaba biyerden sana
Gmail hesabın varsa youtube gir oraya yükleyebilirsin video eğer ses olarak yüklemek istersen https://instaud.io/ bu siteye yükle ve yükledikten sonra verdiği linki buradan paylaş.
abi attın lınk m4 yapmıyor ben telefonda ses kaydını m4 cıkartıyor m4 yapma yokmu linnk

m3 yapman lazm dıyor

https://instaud.io/2GGo/delete/b103387cf...92be97b07a

tmmdır halletm ugur abi

wuu die bir ses gelıyor ilk 1 2 sn sonra ama
Başta ve sonda çıkan sesi diyorsan onlar fan tıkırtısı veya HDD sesi gibi geldi bana ama arada fan sesinden başka ses gelmiyor.
yok abi bütün fanları durduruyorum anakart yada işlecıcn ordan 1 ses gelıyor

5 ile 7 sn arası wuu dıyor

hep böyle yapmıyor 5 sn bi 2 3 sn wuu dıyor sonra tekrar normal calısıyor zorluyormus gıbı birşey ama anlamadım
Valla son ses 5/6 defa dinledim ama birşey duyamadım ben dediğin gibi ama fan olabilir başka ses çıkartacak sadece HDD var oda böyle ses çıkartmaz. Sen fanlarını kontrol et kasan eski ise fanlardan genel bir ses gelmesi normal fanların merkezinde gres yağı tarzı bir yağ olur zamanla ya biter yada etkisini kaybeder veya temizlenmemiş ise uzun süredir oda bu tarz ses çıkarmalarına sebep olur. Başka birşey gelmiyor aklıma.
(16/09/2018, Saat: 12:15)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başta ve sonda çıkan sesi diyorsan onlar fan tıkırtısı veya HDD sesi gibi geldi bana ama arada fan sesinden başka ses gelmiyor.

Bende dinledim ancak fan sesinden başka bir ses dikkatimi çekmedi
pc söküm direk ıcınden atıcam sesi hocam 1 sn

https://instaud.io/2GSJ/delete/38038e765...5c953ff674

şuan hic bi fan calısmıyor işlemcıın fanınıda elıme durdurdum son sn bıraktım o gelen ses onun son sn ama baslarda en yüksek ses alın duycaksınz duruyor zorluyor duruyor zorluyor

hic bi fan calısmıyor butun kasann fanını durdurdum ekran kartıda öyle

gigabyt 700 w kasa var bnde ugur sendeki kasadan acaba sendemı ses kaydı atsan ben bi degerlendırsem fanları kapatım
Sayfalar: 1 2 3