PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: bilgisayar nasıl yedeklenir
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz keyifler nasıl iyimi acronis imaj ve atmasını bilen arkadaş varmı acaba yapıyorum ama flasa yüklenmiyor
Acronis IMAJ alma işlemini hallettiysen o ISO dosyası her türlü disk vs. yere kopyalanabilir veya taşınabilir. USB Format biçimini NTFS 'e çevirmelisin eğer atılmıyorsa USB 'ye. Acronis ile IMAJ alma işlemini halledemediysen onuda aşağıda anlattım.

Yazılımı aç ve ADD BACKUP 'a tıkla ve Create new backup 'a tıkla bir uyarı gelecek YES 'e bas ve Select Source 'a tıkla alttan Disk and partitions 'a tıkla açılan bölümden ister sadece C: diskini veya Sistem ayrıldı ile Windows kurtarma ayarlarınıda seçebilirsin seçtikten sonra OK 'a tıkla sonra Select Destination 'a tıkla ve Browse 'a tıkla Desktop altında Bilgisayar ve onun altındada kaydetmek istediğin yeri USB veya CD her nereye kaydedeceksen onu seçip OK diyorsun sonra BACK UP NOW 'a tıklayıp işlemi başlatıyorsun hepsi bu kadar.
uğur abi acronisde disklerde karıştıyorumda
Nasıl yani karıştırıyorum resim atarsan nerede takıldığına dair yardımcı olurum.
uğur abi bu seferlik atsam team olurmu bir seferlik rica etsem resim çekemiyorumda
Tek seferlik normalde bu tür bağlantı olaylarına girmem. https://www.facebook.com/profile.php?id=100025105455732 buradan ulaş bana.
yedekleme işlemini hallettim
Tamam o zaman varmı başka sorun ?
selamün aleyküm arkadaşlar exper masaüstü acronis boot menüsü nasıl açabiliriz yapamadımda