PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Niye Böyle
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
arkadaşlar  böyle niye yapıyo uygulamları oyunları filan böyle gösteriyo tıklayıncada açılmıyo illa dosya konumunu açıp öylr açıyo düzeltmeme yardımcı olurmusunuz

[img][Resim: 1EQvgG.png][/img]
Tam olarak sorununuz çift tıklayınca açamıyorsunuz bumu? Bu sadece bu uygulamaya özel mi her uygulamada mı bu sorun var?
butun herşeyde bütün uygulamalarda hiçbiri açılmıyo normal olarak zaten attıgın görüntüye bakarsanız masaüstündeki seimegelerde oyun ismi var hepsı oyun onların ama tıkladığımda açılmıyolar
Başlat 'a Regedit yaz ENTER 'a bas ve açılan pencerede HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > Windows > CurrentVersion > Explorer > FileExts > .lnk kısmına gel Buradaki "OpenWithList" içindeki bütün değerleri sil ve sadece "varsayılan" değer kalsın. Hemen altındaki "UserChoise" seçeneğine sağ tıkla ve "İzinler" kısmından "Administrator" seç ve şimdi "UserChoise" sağ tıklayıp klasörü sil. Bilgisayarını yeniden başlat. Sorunun çözülmüş olmalı.
(13/10/2018, Saat: 18:07)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başlat 'a Regedit yaz ENTER 'a bas ve açılan pencerede HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > Windows > CurrentVersion > Explorer > FileExts > .lnk kısmına gel Buradaki "OpenWithList" içindeki bütün değerleri sil ve sadece "varsayılan" değer kalsın. Hemen altındaki "UserChoise" seçeneğine sağ tıkla ve "İzinler" kısmından "Administrator" seç ve şimdi "UserChoise" sağ tıklayıp klasörü sil. Bilgisayarını yeniden başlat. Sorunun çözülmüş olmalı.

herşeyi yaptım fileexts dosyası yok ama
http://s7.dosya.tc/server10/336umh/fixsh...s.zip.html şu hazırladığımı indir RAR 'dan çıkart içinden çıkana çift tıkla Tamam de PC 'yi yeniden başlat.
tamamdır oldu eyvallah
Sorununuz çözüldüğüne göre konuyu kapatıyorum.