PC Hocası Forum

Tam Versiyon: SIVI SOGUTMA ARIYORUM
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
İŞLEMCİ İ5 7600K BÜTCE 600 700 TL ARASI GÜZEL Bİ SIVI SOGUTMA ARIYORUM ÖNERİNİZ
600-700 TL bandına alabileceğin en iyi ürün CoolerMaster MasterLiquid ML240L RGB 240mm Intel-AMD - 691,53 TL budur. Pompası özel ve dayanıklıdır RGB artısı.
Nanokatalog satışları yurtdışın sağlar ve garantiyi kendisi üstlenir ürünün kendi garantisi olmaz vede satın aldığında teslimat uzun sürebilir 1 ay ürün bekleyen arkadaşım var. Bunları göze alırsan sipariş verebilirsin. Sıkıntı yok ürünü sonuçta teslim alırsın burada bir sorun yok sana bağlı bir seçim.
7600K fazla ısınan bi işlemci değil. Hesaplı bi şey de düşünebilirsiniz. Performans olarak da,memnun kalırsınız.

https://www.hepsiburada.com/aerocool-lik...gK0QPD_BwE
CoolerMaster MasterLiquid Lite 240 240 mm Intel-AMD - 522,17 TL - Ben olsam bu işte uzun zamandır var olan adını ve kalitesini duyurmuş kendini kanıtlamış firmaları tercih ederdim eğer biraz daha ucuz bir ürün alacaksan aynı pompa tasarımını baz alan RGB olmaya bu ürünü almanızı tavsiye ederim Aerocool markası sıvı soğutma konusunda yeni bir firma ve ben daha iyi firmalar varken bu markayı tercih etmemenizden yanayım. Bakacağınız markalar Corsair / Cooler Master / NZXT / Silver Stone / Deep Cool / Thermaltake / EVGA / Noctua / Cryorig / LEPA ve aklama gelmeyen birkaç marka daha. Bu markaların sıvı soğutma konusunda tecrübeleri ve kaliteleri pekişmiş ve kullanıcılar tarafından kanıt görmüştür. Bu son attığımı aldın daha iyi bir tercih olacaktır sizin açınızdan.
fanı degiştirmemin sebebi çok ses yapıyo almışkan iyi bişey alim diyorum
Önerdiğim 2 üründen birisini tercih edebilirsin. İkiside sessiz çalışan yüksek hava akışı sağlayan fanlardır. Cooler Master 'ın ML serisinden 2 soğutucudaki fanlar.