PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Android & iOS için AirPods benzeri (Bluetooth Kulaklık)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Apple'ın AirPods kulaklığının fiyatını bilmeyen çok az insan vardır aramızda, onlar içinde şöyle bir bilgilendirme yapayım.

Y6Y12E.jpg

Fiyatından mütevellit pek almayı düşüneceğim bir kulaklık değil, bu yüzden ucuz yollu; ama bluetooth deneyimini tattıracak bir kulaklık arayışına giriştim. Google amcama i7 TWS yazdığınızda AirPods kıyafeti giydirilmiş bluetooth kulaklıklar görüyorsunuz, fiyatlarından dolayı dandik olduklarını düşünmeniz normal ki bende öyle düşünüyorum. Aranızda kullanmış olanınız var mı, varsa buraya geri dönüşlerini alabilir miyiz? Yada bu tarz kulaklık önerileriniz var mı? 100-150 TL yi geçmezse fiyatı sevinirim.
Bütçeniz nedir ?
Yazının sonuna yazmıştım fakat tekrar yazayım 150 TL'yi geçmezse sevinirim. @enesdegirmenci
Uğur gerekli bilgileri zaten vermiş hocam seç beğen al
Ürünlerin herhangi birini kullanmış olanların görüşlerini merak ediyorum içinizde varsa böyle biri kulaklığın artı ve eksi yönlerini yazarsa sevinirim.