PC Hocası Forum

Tam Versiyon: bu sistem hakkındaki düşünceleriniz nedi çok acil
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
i3 8100 alırsan oc yapmana gerek yok zaten besliyor
(30/11/2018, Saat: 21:45)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]i3 8100 alırsan oc yapmana gerek yok zaten besliyor

kaç fps alırım acaba ortalama i3 lü sistemde pubg falan
pubg de yüksek-orta ayarlar karışık 60fps üstü alırsın
(30/11/2018, Saat: 22:08)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]pubg de yüksek-orta ayarlar karışık 60fps üstü alırsın

direk ultra 60 üstü oynatırmı acaba
Overclock olayını ,öğünmek gibi olmasın ama yaklaşık 20 senedir yaparım. Her overclock olayında mucizeler beklenmez. 3,6 GHZ lik işlemciyi 4,5 ghz yaparsınız ,işlemci uçar. Yoksa 300-400 mhz lik artışlardan ,yukarda dediğim gibi çok şey beklemenin sonu ,hüsran olabilir.
Fakat ,ben yine de 2200G alıp,overclock yapacağım derseniz şu anakarttan başlamak gerekir,stabil ve gidebileceğiniz en uç hızlar için.
https://www.sinerji.gen.tr/msi-b450m-gam...-pmu416173

i3 8100 4 çekirdek olmasına rağmen güçlü bi işlemcidir. Tek çekirdek performansı yüksektir.Hiç bi şekilde ,darboğaz yaşamazsınız. Overclock işlemcisi değildir. Yapılamaz.

Artık kararı kendiniz verin. 2200G de dediğim gibi idare eder. Yani çok ikilemde kalmanıza da pek gerek yok.
(30/11/2018, Saat: 22:10)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Overclock olayını ,öğünmek gibi olmasın ama yaklaşık 20 senedir yaparım. Her overclock olayında mucizeler beklenmez. 3,6 GHZ lik işlemciyi 4,5 ghz yaparsınız ,işlemci uçar. Yoksa 300-400 mhz lik artışlardan ,yukarda dediğim gibi çok şey beklemenin sonu ,hüsran olabilir.
Fakat ,ben yine de 2200G alıp,overclock yapacağım derseniz şu anakarttan başlamak gerekir,stabil ve gidebileceğiniz en uç hızlar için.
https://www.sinerji.gen.tr/msi-b450m-gam...-pmu416173

i3 8100 4 çekirdek olmasına rağmen güçlü bi işlemcidir. Tek çekirdek performansı yüksektir.Hiç bi şekilde ,darboğaz yaşamazsınız. Overclock işlemcisi değildir. Yapılamaz.

Artık kararı kendiniz verin. 2200G de dediğim gibi idare eder. Yani çok ikilemde kalmanıza da pek gerek yok.

i3 topladıgın sisteme karar verdim kardeşim ben pek anlamıyorum pcden birde ilk defa alacam ondan hani iyi bişe olsun diyorum herzaman pc alacak gücüm yok ama galiba kararım topladıgın i3 sistem

hocam müsaitmisin bişe sorcam
Hertürlü ,kafanıza takılanı sorunuz. Zaten bizim de amacımız,paranızın, verdiğiniz her kuruşun hakkını tam almanız. Yanlış ve hatalı tercihler yapmamanız.
(30/11/2018, Saat: 23:05)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hertürlü ,kafanıza takılanı sorunuz. Zaten bizim de amacımız,paranızın, verdiğiniz her kuruşun hakkını tam almanız. Yanlış ve hatalı tercihler yapmamanız.

hocam 150 tl de ekleyip aynı sisteme rx590 alayım diyorum 1 yıl sonra falan işlemci değiştirirm nasıl olur birde ram 3000mzh anakart 2666 sen daha iyi bilirsin tabi sorun olmaz demi ne dersin sorun yok dersen sipariş vermek istiyorum sinerji birde güvenlimi tek çekim yapcam falan kaç günde falan gelir varmı bilginiz rx590 alayım diyorum gelecğe daha iyi yönelik olsun diyorum nasıl olur

(30/11/2018, Saat: 23:08)Mustafa Krtaca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(30/11/2018, Saat: 23:05)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hertürlü ,kafanıza takılanı sorunuz. Zaten bizim de amacımız,paranızın, verdiğiniz her kuruşun hakkını tam almanız. Yanlış ve hatalı tercihler yapmamanız.

hocam 150 tl de ekleyip aynı sisteme rx590 alayım diyorum 1 yıl sonra falan işlemci değiştirirm nasıl olur birde ram 3000mzh anakart 2666 sen daha iyi bilirsin tabi sorun olmaz demi ne dersin sorun yok dersen sipariş vermek istiyorum sinerji birde güvenlimi tek çekim yapcam falan kaç günde falan gelir varmı bilginiz rx590 alayım diyorum gelecğe daha iyi yönelik olsun diyorum nasıl olur
[Resim: c8ee21a15f.png]

hocam nasıl tamam mıdır
Bi hemen bakayım. Smile
(30/11/2018, Saat: 23:35)met 61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bi hemen bakayım. Smile

beklemedeyim yotubda pubg ultra 1080p 69 78 fps alıyor doğrumu dğilmi bilemem Big Grin
Sayfalar: 1 2 3 4