PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Arkadaşlar Şu Özelliklerdki Pc Topluyorumda Bir Kaç Sorum Var
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Şu Özelliklerdki Pc Topluyorum
2200 Civarına Topluyorum Sizce İyimi Bilgilerinizi Sunmanızı İstiyorum Parçaları Araştırınca 3 Bine Yakın Hesap Çıkıyor Bana Uygun Geldi Sizce ?

asus b350ma - anakart
ryzen 3 1200 - işlemci
1050 2gb -ekran kartı
1 tb 7200 - hdd
8 GB - Ram

konuyu yanlış yere açtısam affola
Doğru ,3000 tl civarı bi rakam çıkıyor.
 Nerden buldunuz bu fiatları. Smile
sınıf arkadaşım vardı liseden şuan internet kafesi var o yardımcı oluyo ram ve ekran kartı 2.el işimi görürmü bu sistem ?
Güzel sistem 30-60 FPS arası çoğu oyunu oynarsınız .CSGO tarzı oyunları saymıyorum onlarda FPS aşırı yüksek değerlere çıkar zaten.
çok teşekür ederim ilginiz için sağolun
Anakart 500 tl sanırım. Az daha ekleyip şöle bi şey yapsanız daha uygun olur.
https://www.sinerji.gen.tr/msi-b450m-gam...-pmu416173
R3 1200 işlemci var B450 almaya gerek yok bence. Ama eğer aralarında ufak bir fark varsa ki baktım 500-550 TL civarında bu Prime B350M-A anakartı aynı paraya B450 alman ileride işlemci yükseltmesi yapman için daha iyi bir karar olur. met 61 'in verdiği linkteki ürünü alabilirsin.
seçme şansım yok arkadaşlar sadece fikrinizi aldım elimizde bulunan parçalar bunlar ve söylediğim gibi çok ucuza geliyor fikrinizi almak istedim sadece o fiyata iyimi performansı nasıl olur diye
Bu hali ile sıkıntı yok sadece ileriye dönük daha iyi bir yatırım için bir fikirdi. Bu hali ile de sorunsuz kullanabilirsiniz. İçiniz rahat olsun.
fikirlerinizi belirttiğiniz için teşekür ederim sağolun.
Sayfalar: 1 2