PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Monitöre Görüntü Gelmiyor Neden Olabilir?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Ekran kartını güncelledim (driverden) monitöre görüntü gelmedi yeniden baslattiktan sonra yardım edin
Çözünürlük ayarından olabilir ilk PC açılışında anakart vs. logo hiçbir görüntü yok mu?
Yok eskiden de yoktu direk açılıyor Du win 10 ekranı geliyordu ssd ve hdd var ssd den dolayı direk geliyor
Yani şundan dolayı sordum sistemi Güvenli modda başlatabilirsiniz eğer BIOS vs. o görüntüler geliyorsa. Güvenli modda başlatınca sistem Ekran kartı sürücüsünü görmez ve bu sayede ekran gelir sonra sürücüyü kaldırabilirsiniz.
Yok pc yi açtım (ses falan duydum) shifte basarak kapattım bios falan gözükmedi sistemim apu bu arada amd ryzen 5 2400 G guncelledikten sonra oldu bu monitör sikintisi
Muhtemelen sürücü hatası oldu sistemde HDD 'nin format işlemi görmesi gerek USB vs. varsa Windows hazır format atma işlemi gerçekleştirmeyi deneyin sorun olmamalı bu aşamada.
Benim sistem win 10 ssd deydi ben hdd yi çıkarsam olur mu birde ben nasıl biosa gireceğim
BIOS 'a her anakartta farklı girilir son dönem anakartlarda DELETE tuşu eski anakartlarda F2 / F8 yada ESC tuşu ile giriliyor BIOS 'a ve disk değişimi işe yarar ama Format atman gerekir değiştirdiğin diske.
Sanırım benim bioasa da girmiyor ben bu format işlemini görmeden yapamam değil mi
HDD 'yi ve SSD söküp dener misin sistemi açmayı.
Sayfalar: 1 2 3