Yeni profil mesajları

Her tarafta karşıma çıkıyorsun Ah tibeeet Discord, twitch, burası, youtube, Benrisk,BenMarket,Rr modu ve daha fazla yerde 🧐
  • Beğen
Reactions: TheTibet
TheTibet
TheTibet
View Elraenn GIF
İzmir Dijital Haber Gazetesi'nden tanıtım yazısı, footer link, banner reklamları almak için web sitesindeki iletişim kanallarından irtibat kurabilirsiniz.
Selam hocam umarım iyisinizdir hangi foruma baksam siz varsınız😄 emeğinize sağlık
  • Sevmek
Reactions: Kürşat K.
Kürşat K.
Kürşat K.
Aleyküm selam kardeşim amacım gerçekten paranızın hakkını almanız benim PC im yok ama telefondan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum herkese bilgi paylaştıkça değerli olur.
  • Sevmek
Reactions: omerio
omerio
omerio
Yok hocam sizin amacınızı biliyorum zaten anlatmanıza gerek yok♥️
ryzen 5600 gigabyte a 520mk amd 520 gigabyte redeon rx6600 eagle 8 gb hıkvison u10 2×8 gb ddrç lexar nm620x512gb lander500 650wolt 80 plus ls420 se a rgb sivi sogutucu bu sisteme monitor tavsiyesi icin yardimci olurmusun 4000 5000 civari hazir sistem aldim yeterlimi sizce
egecabbar
egecabbar
Sistemi yeni aldıysan ne kadar aldın ? Monitör olarak
C
camgöz34
20000
egecabbar
egecabbar
PC hocasının yeni sistemi mi ? 17K ya alınabilir o sistem. Sıvı soğutucuyu seçmeden alsaymışsınız keşke. Sıvı soğutucu biraz boş masraf olmuş 20k ya getirmiş.
Ryzen 7 5800X / Asus Prime B550M-A / G.Skill RipjawsV 32 GB (16x2) DDR4 3200 MHz CL16 / Samsung 990 Pro 1 TB / Lian Li Lancool III-X A-RGB / Cooler Master M2 Silent Pro 850 Watt +80 Silver / Arctic Liquid Freezer III 420mm A-RGB (Black) / Asus ROG Strix GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC Edition
Selam, siz benim TMP'den çok eski dostumsunuz bana ulaşır mısınız?
Geri