Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.000-13.000 TL Sistem Toplama veya Hazır Öneri
İyi günler herkese, merhabalar. Monitör, klavye vs. evimde mevcut. O yüzden gerek yok şimdilik.

Beni 4-5 yıl taşıyabilecek, mümkünse ısınmayan ve çok ses yapmayacak (uyuyanları rahatsız etmemesi çok önemli) bir oyun bilgisayarı arıyorum. Performansı iyi olan bir ekran kartının yer aldığı bilgisayar önerir misiniz, lütfen. Sanırım parçalar değişebiliyor ama hak verirseniz, 1 kere alınıyor bu cihazlar ve sorun yaşamadan birkaç yıl kullanmak istiyorum efendim.

Örnek olarak GTA 5, Watch Dogs, Assassin's Creed Valhalla tarzı büyük oyunları en yüksek veya bir tık altı ayarlarda kasmadan açabilecek bir bilgisayar rica edeceğim mümkünse. Muhtemelen bu bütçeye o sistem çıkmayabilir ama yine de rica etsem yardımcı olur musunuz, çok teşekkür ederim. 

Bir de bu cihazı Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyorum. Yani hazır bir bilgisayar da önerebilirsiniz, toplama da önerebilirsiniz. Çok teşekkür ederim şimdiden, çok sağ olun. Saygılar.
Sadece Vatan Bilgisayar ile sınırlamasaydınız çok iyi sistemler önerebilirdik ama Vatan içinde öneri yapabileceğimi pek sanmıyorum. Başka yerlerden parça parça öneri yapmamı isterseniz 5600X + RTX 3070 olan bir sistemi 13K bütçeye önerebilirim.
Facebook bağlantısıugur.baki.g

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3070 Ekran kartlı Toplama Yardım eder misiniz? brkndgn 17 138 2 saat önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  sistem alpaltınok 4 62 5 saat önce
  PC TOPLAMA YARDIM melih27 10 62 5 saat önce
  Sistem toplama yöntemi frtbrnlc 5 57 8 saat önce
  9k ya sistem Melike 42 510 Dün, Saat: 20:50