Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1100-1500 ARASI MONİTÖR TAVSİYESİ
FreeSync ürünlerde G-Sync açılabiliyor sorun yok. Önerdiğim tüm ürünler ile G-Sync sorunu yaşamazsınız.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
Aralarında tam sınır olması nedeni ile acer vg242ybmpiipx modelini düşünüyorum lg ile aralarında renk doyumu olarak büyük fark olur mu yoksa pivot özelliği midir öne çıkan
Panel hızı LG üründe daha başarılı. Ms farkından bahsediyorum ve genel olarak daha iyi bir IPS üründür ve artı ayak tasarımı özellikleri vs. var ama bütçenize uygun olan ürün Acer ise onu alabilirsiniz sorun yok.
https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-l...8HEALw_wcB önerdiğiniz monitörle bu model arasındaki farklar nelerdir acaba?
Benim önerdiğim IPS panel bu TN panel. Paneller kalitesine göre şöyle sıralanır IPS , VA ve TN olarak sıralanırlar. TN paneller en zayıf renk gösterimine ve ışık dağılımına sahiptir. Ayrıca görüş açısı sadece karşıdan bakınca renk ve aydınlık olarak nettir. IPS panel bu söylediklerimin tam tersidir. VA panel ise ikisinin arasındadır.
MSI ve LG arasında görüntü kalitesi olarak hangisi daha başarılıdır pivot özelliğini çok önemsemiyorum.
Denk sayılırlar ama LG ürün bir tık daha başarılı. Hız olarakta denkler.
Kontrast 700:1 gözüküyor lg modelde sizce işleri bozar mı?
Bakmadan ürün önerisi yaptığımı sanıyorsunuz ama özelliklerine bakmadan ürün önerisi yapmam. 

Genel olarak panel kalitesinin diğer denklemleri ile kıyaslama yapılır. 700:1 kontrast oranı var 350 Nit parlaklığa sahip. MSI ürün 250 Nit parlaklıkta. Kontrast açığını parlaklık ile kapatıyor.

MSI G241 veya LG 24GN650-B karar sizin ikisi de başarılı ürünler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2K Parasını hakeden monitör melikoglu61 15 96 39 dakika önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  27 inc 144 1ms monitör tavsiyesi alisari40 6 58 Dün, Saat: 19:16
  İTOPYA MONİTÖR TAVSİYE VE ÖNERİ ertugrulsarikayaa 1 33 14/01/2021, Saat: 18:05
  3070 li sisteme tavsiye monitor 27inch tavsiyeleri Selametle16 47 582 13/01/2021, Saat: 16:02
  Viewsonic XG2405 24 IPS Monitör Kullanan varmı aranızda? FatihKıyaksı 5 67 13/01/2021, Saat: 08:55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi