Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.000TL Sistem İçin Yardım
Ben 15000Tl Sistem Toplayacağım Fakat Çok Bilgim Yok Dizüstü Kullandım 8 Sene Şuan Masaüstü Düşünüyorum Monitör Dahil Olmayacak Ve İntel Düşünüyorum Tabi İntel Mi Yoksa AMD Mi Kaliteli Onuda Belirtirseniz Sevinirim
AMD daha yüksek performans sağlayacağınız yüksek FPS değerleri alacağınız bir alt yapı ile sistem oluşumunu sağlar.Sistem ne için kullanılacak Sadece oyun mu ?

Ayrıca parçalar ayrı ayrı firmalardan alınıp sizin tarafanızdan montaj sağlanabilir mi yoksa hazır sistem mi istiyorsunuz ?
Ryzen 5000 serisi bir AMD seçmeniz size daha fazla avantaj sağlar. Zaten Enes 'te bahsetmiş durumdan. Enes 'in sorusuna yanıt verdiğinizde sistemin önerisini yapacağız.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
(18/11/2020, Saat: 15:38)Fatih:) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben 15000Tl Sistem Toplayacağım Fakat Çok Bilgim Yok Dizüstü Kullandım 8 Sene Şuan Masaüstü Düşünüyorum Monitör Dahil Olmayacak Ve İntel Düşünüyorum Tabi İntel Mi Yoksa AMD Mi Kaliteli Onuda Belirtirseniz Sevinirim

Evet Oyun Ağırlıklı

(18/11/2020, Saat: 20:18)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: AMD daha yüksek performans sağlayacağınız yüksek FPS değerleri alacağınız bir alt yapı ile sistem oluşumunu sağlar.Sistem ne için kullanılacak Sadece oyun mu ?

Ayrıca parçalar ayrı ayrı firmalardan alınıp sizin tarafanızdan montaj sağlanabilir mi yoksa hazır sistem mi istiyorsunuz ?

oyun Ağırlıklı Olacak Ve Parçalar Ayrı Ayrı Olsun Fark Etmez Montajını Bilmiyorum Ama Öğrenirim
Phantom 7A-RTX - Bu sistemi aşağıdaki gibi düzenleyip yazan fiyata alabilirsiniz. Toplamadan daha avantajlı oluyor. Ekstra 800 TL indirimi mevcut sistemin. Ödeme ekranında kullanabilirsiniz.

[Resim: Screenshot-1.png]

Toplamda 15.721 TL yapıyor. 800 TL indirimini ödeme sayfasında kullanırsanız 14.921 TL yapıyor sistem.
(18/11/2020, Saat: 23:38)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Phantom 7A-RTX - Bu sistemi aşağıdaki gibi düzenleyip yazan fiyata alabilirsiniz. Toplamadan daha avantajlı oluyor. Ekstra 800 TL indirimi mevcut sistemin. Ödeme ekranında kullanabilirsiniz.

Toplamda 15.721 TL yapıyor. 800 TL indirimini ödeme sayfasında kullanırsanız 14.921 TL yapıyor sistem.
birleşik olarak mı geliyor biz mi birleştiriyoruz

(18/11/2020, Saat: 23:38)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Phantom 7A-RTX - Bu sistemi aşağıdaki gibi düzenleyip yazan fiyata alabilirsiniz. Toplamadan daha avantajlı oluyor. Ekstra 800 TL indirimi mevcut sistemin. Ödeme ekranında kullanabilirsiniz.

ve ankaraya karkoları var mı
Türkiyenin her yerine kargolanıyor. Ayrıca toplu halde test edilmiş olarak kutuları ile gönderiliyor. Game Garaj firması EKSA Elektronik firmasının bir markasıdır ki EKSA Elektronik en büyük tedarik firmalarının başlarında gelir. İçiniz rahat olsun firma tarafında.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  5000 TL Sistem Toplama Ryzen3 2 32 2 saat önce
Son Yorum: Ryzen3
  3070 Ekran kartlı Toplama Yardım eder misiniz? brkndgn 11 99 3 saat önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  5500tlye sistem önerisi emree35 1 38 5 saat önce
Heart Anakart Psu Ssd Kasa Monitör önerisi yardım Serhat Kılcı 9 58 5 saat önce
  Sistem tavsiye Aliclk 18 150 8 saat önce