Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15000 tl ile topladığım sistem sizce uygun mudur ?
Bu sistemi bu fiyata yani 14K civarına içeren hazır sistem yok. Yani sistem çok çok iyi oldu fiyat ve bileşen olarak.

(08/07/2020, Saat: 17:06)egee ranndy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamamdır o zaman yardımlarınız için teşekkür ederim. Ne diyeyim sistem toplayacaklar için direk sizi önereceğim . Big Grin

Big Grin Eyvallah...
Facebook bağlantısıugur.baki.g
(08/07/2020, Saat: 17:06)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sistemi bu fiyata yani 14K civarına içeren hazır sistem yok. Yani sistem çok çok iyi oldu fiyat ve bileşen olarak.

(08/07/2020, Saat: 17:06)egee ranndy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamamdır o zaman yardımlarınız için teşekkür ederim. Ne diyeyim sistem toplayacaklar için direk sizi önereceğim . Big Grin

Big Grin Eyvallah...
Size bir şey daha sormak istiyorum mesela rtx2080 serisi çıktığında gtx lerin fiyatları ne oldu ? Çok fazla düşüyor mu RTX3000 serisi çıktığında 2080 serisinin fiyatında bir değişme olur mu olursa ne kadar olur. Merakımdan soruyorum.
Fiyatlar tabi aşağı inicektir ama arada uçurum olucak kadar bir iniş değil bu.Fabrika kart üretiminde yeni serinin satılması için eski kartın üretimini durdurur ve yeni seriye yöneltir.Ama eski seride bu kısımda az bulunduğu için ilk fiyatının çok altına düşmeyecektir.Sizin aldığınız kart ise 3000 serisi çıkınca eski fiyatının altına çok düşmez.
Pek fikrim yok açıkçası ama RTX 2000 serisi yeni bir teknoloji ile geldiğinden dolayı Ray Tracing özelliğini kastediyorum GTX 1080 Ti kartına göre neredeyse 2 kat pahalı çıkmıştı.

Bu ülkede pek bir indirim olmaz Dolar kuru gibi bir şey var bizde pek tahmin edilemiyor kendisi. Big Grin

RTX 3000 serisi karşısında rakip olmadığından şuan ki serideki selefi modellerinden dolar olarak pahalı gelecektir. Birde dolar kuru gerçeği var malum yeni kartlar pek ulaşılabilir olmaz bu 2000 serisi kadar. Eski kartlarda pek düşmez görüşüme göre.

RTX 3000 serisi aslında pandemi olmasaydı Haziran-Temmuz gibi tanıtılır ve 1 ay sonra satışa çıkardı. Ancak pandemiden dolayı bu sene sununa yada 2021 başına kalabilir. Bir şey diyemem.
(08/07/2020, Saat: 18:17)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pek fikrim yok açıkçası ama RTX 2000 serisi yeni bir teknoloji ile geldiğinden dolayı Ray Tracing özelliğini kastediyorum GTX 1080 Ti kartına göre neredeyse 2 kat pahalı çıkmıştı.

Bu ülkede pek bir indirim olmaz Dolar kuru gibi bir şey var bizde pek tahmin edilemiyor kendisi. Big Grin

RTX 3000 serisi karşısında rakip olmadığından şuan ki serideki selefi modellerinden dolar olarak pahalı gelecektir. Birde dolar kuru gerçeği var malum yeni kartlar pek ulaşılabilir olmaz bu 2000 serisi kadar. Eski kartlarda pek düşmez görüşüme göre.

RTX 3000 serisi aslında pandemi olmasaydı Haziran-Temmuz gibi tanıtılır ve 1 ay sonra satışa çıkardı. Ancak pandemiden dolayı bu sene sununa yada 2021 başına kalabilir. Bir şey diyemem.

Anladım yani beklemeye gerek yok diyorsunuz. Zaten bekleye bekleye şu zamana kadar erteledik. Sürekli gelişen bir şeyin önünde durmak imkansız.

(08/07/2020, Saat: 18:14)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatlar tabi aşağı inicektir ama arada uçurum olucak kadar bir iniş değil bu.Fabrika kart üretiminde yeni serinin satılması için eski kartın üretimini durdurur ve yeni seriye yöneltir.Ama eski seride bu kısımda az bulunduğu için ilk fiyatının çok altına düşmeyecektir.Sizin aldığınız kart ise 3000 serisi çıkınca eski fiyatının altına çok düşmez.
Anladım o zaman hiç beklemeyeceğim zaten bekleyerek bir yere varılmıyor. Zevkini çıkaramadıktan sonra anlamsız kalıyor.

Evet 6 sayfa oldu başka bir sorunuz var mı tekrar sorayım Smile
Maalesef aklıma başka soru gelmiyor. Biraz uzun bir yazı oldu ama aklıma takılan bütün soruları cevapladığınız için teşekkürler. Sizde de iyi sabır varmış. İyi katlandınız Big Grin
Eyvallah, şimdiden sisteminiz hayırlı olsun diyorum. Bana facebook üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz bir sorunuz olduğunda. Facebook bağlantısı: Baki.Ugur.Gozaydin

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  RTX 3080'li sistem toplamak(30 Bin TL bütçe) Dantethenephilim 4 45 59 dakika önce
Son Yorum: Dantethenephilim
  Fiyat/Performans Sistem Önerileriniz DonutGuy 6 137 1 saat önce
Son Yorum: DonutGuy
  Sistem karşılaştırma emin1131 38 419 3 saat önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  3090 çıkınca 60 bin Tl bütçeli sistem dizceğim öneri ! Heavy Metal 65 717 3 saat önce
Son Yorum: Heavy Metal
  6k ya sistem önerisi Mert Alp 2 25 Dün, Saat: 23:17
Son Yorum: ugur.gozaydin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi