Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
170 TL'ye oyuncu kulaklığı tavsiyesi
Merhabalar,

170 TL bütçem var. Oyun için kulak üstü kulaklık almak istiyorum. Genelde CS:GG, PUBG tarzı oyunlar oynuyorum. Kulaklıkta Mikrofon olması şart.

Aklımda birkaç kulaklık var onlarda şu şekilde;

Gamepower Medusa 7.1
Rampage Rm-K2 X-Quadro 7.1
Rampage SN-RW66 Alpha-X 7.1
Rampage Rm-K1 Pulsar 7,1
Rampage RM-2019G X-TITAN RGB 7.1
Alpha-X / Pulsar ve X-TITAN haricindekileri geçin. Bazıları genel kullanım için kötü sayılırlar Medusa ürünüde çok eski son zamanların yeni bazı ürünleri o üründen daha iyi.

Alpha-X ürünü gayet iyi bir üründür tatmin edici seviyede bir ürün. Pulsar modeli son zamanlarda çok tutulan bir ürünlerinde X-Titan ürününü kendim kullanıyorum genel olarak bayağı iyi. Ben olsam ne yapardım X-Titan ürününü kullanıyorum bazı eksileri var bunların olmadığı bir ürün olarak Pulsar bu modeller arasında en iyi ürün. Alternatif isterseniz Rampage RM-23 Agita ürününü öneririm. Bu 2 üründen birisini alabilirsiniz.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(26/08/2019, Saat: 23:56)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alpha-X / Pulsar ve X-TITAN haricindekileri geçin. Bazıları genel kullanım için kötü sayılırlar Medusa ürünüde çok eski son zamanların yeni bazı ürünleri o üründen daha iyi.

Alpha-X ürünü gayet iyi bir üründür tatmin edici seviyede bir ürün. Pulsar modeli son zamanlarda çok tutulan bir ürünlerinde X-Titan ürününü kendim kullanıyorum genel olarak bayağı iyi. Ben olsam ne yapardım X-Titan ürününü kullanıyorum bazı eksileri var bunların olmadığı bir ürün olarak Pulsar bu modeller arasında en iyi ürün. Alternatif isterseniz Rampage RM-23 Agita ürününü öneririm. Bu 2 üründen birisini alabilirsiniz.
tamam sagolun
Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Oyuncu Kulaklık Muhammed Sertkaya 11 266 05/07/2019, Saat: 21:58
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Oyuncu Kulaklık tavsiyesi Ercan Kılıç 6 147 25/06/2019, Saat: 09:35
  400-500 tl headset tavsiyesi Ali Veli 9 183 15/06/2019, Saat: 02:31
  Oyuncu kulaklığı karşılaştırma Erdem KaraKuş 8 238 27/05/2019, Saat: 16:12
  Kulaklık tavsiyesi Ercan Kılıç 4 188 21/04/2019, Saat: 01:11