PC Hocası Forum Bilgisayar Bileşenleri Sistem Toplama Tavsiyeleri 2021 PS4 PRO ALINIRMI
2021 PS4 PRO ALINIRMI
gandalf
2021 PS4 PRO ALINIRMI
9
783
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
gandalf Yeni Üye
*
  • Konular12
  • Mesajlar46

• Rep puanı 0
Merhabalar 2021 yılında ps4 pro alınır mı ? 1080p televizyonum var ps4 pro slime göre daha güçlü diye almak istiyorum
Not:pandemi ve 2.el sevmediğim için sıfır alacam
Not 2: şuan güçlü sistemim olduğu için xbox almak istemiyorum ps özel oyunları falan baya iyi duruyor
Şuan Offine!
Şuan Offine!
ugur.gozaydin < Fiyasko Hayat >
*
  • Konular3
  • Mesajlar26,031

• Rep puanı 3,336
Konsol piyasasından hiç anlamıyorum ama PS4 PRO ürününe son yıllarda çıkan oyunlar oldukça iyi oyunlar ve geriye dönük uyumluluk ile pek çok oyunda PS4 PRO için çıkacaktır. Yani alınabilir diyebilirim ama dediğim gibi ben konsol piyasasına hakim değilim sadece bir yorum yapıyorum gibi düşünün. Ayrıca bence yeni PS5 dijital versiyonunu bekleyebilirsiniz 6K fiyatı olacak diye haberler görmüştüm ki bu parayı verebilirseniz bence alınacak en iyi konsol PS5 Dijital versiyonu.
İletişim : Facebook ugur.baki.g / Discord : Ugur_Gozaydin#7181

Sistem Bileşenleri : Intel Core i7 5820K + Gigabyte X99-UD3-CF + ASUS GTX 760 4GB ROG Striker Platinum + Corsair LPX 16GB(2x8GB) 2400MHz CL14 + MPG GUNGNIR 100P + PNY CS3030 250GB M.2 + WD Green 3TB HDD + WD Blue 1TB x2 HDD+ Arctic Freezer 34 eSports DUO + Cougar CGR-BXM-700 700W 80+ Bronze
Şuan Offine!
Şuan Offine!
msiarmor06 Kıdemli Üye
*
  • Konular5
  • Mesajlar102

• Rep puanı 19
Eğer ki exclusive oyunları oynamak için alacaksan kesinlikle alınır. God of War olsun, uncharted serileri olsun kesinlikle her oyuncunun oynamasının gerektiğini düşündüğüm oyunlar. Fakat pro konusunda ben kişisel olarak hiç sıcak bakmadım. Ama monitörün hakkını vermek istiyorum diyorsan onu da almaya değer. PS5 konusuna gelecek olursak da bence şu an oynamak istediğin oyunun çıkacağı konsolu almak daha mantıklı. Gerek oyun stoğu olsun gerek fiyat olsun PS4 şu an bence standart oyuncu için daha ideal. Gelecekte oynamak istediğin oyun olursa fiyatı ucuzladığında ps5 alman daha mantıklı olur diye düşünüyorum.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
gandalf Yeni Üye
*
  • Konular12
  • Mesajlar46

• Rep puanı 0
(13/02/2021, Saat: 18:39)msiarmor06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer ki exclusive oyunları oynamak için alacaksan kesinlikle alınır. God of War olsun, uncharted serileri olsun kesinlikle her oyuncunun oynamasının gerektiğini düşündüğüm oyunlar. Fakat pro konusunda ben kişisel olarak hiç sıcak bakmadım. Ama monitörün hakkını vermek istiyorum diyorsan onu da almaya değer. PS5 konusuna gelecek olursak da bence şu an oynamak istediğin oyunun çıkacağı konsolu almak daha mantıklı. Gerek oyun stoğu olsun gerek fiyat olsun PS4 şu an bence standart oyuncu için daha ideal. Gelecekte oynamak istediğin oyun olursa fiyatı ucuzladığında ps5 alman daha mantıklı olur diye düşünüyorum.
hocam 4k tv yok bende 1080p televizyon var ama ps4 pro cogu oyunda 60 fps veriyor slim 30 fps ondan dolayı şimdi pc de hep +144 fps oynayınca birden 30 fps oynarsam alışamam ondan dolayı

(13/02/2021, Saat: 15:58)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konsol piyasasından hiç anlamıyorum ama PS4 PRO ürününe son yıllarda çıkan oyunlar oldukça iyi oyunlar ve geriye dönük uyumluluk ile pek çok oyunda PS4 PRO için çıkacaktır. Yani alınabilir diyebilirim ama dediğim gibi ben konsol piyasasına hakim değilim sadece bir yorum yapıyorum gibi düşünün. Ayrıca bence yeni PS5 dijital versiyonunu bekleyebilirsiniz 6K fiyatı olacak diye haberler görmüştüm ki bu parayı verebilirseniz bence alınacak en iyi konsol PS5 Dijital versiyonu.

hocam bugün bir yazıda gördümde ps4 pro üretimi durdulmuş falan diyor geçen ay bilginiz varmı konu hakkında ?
Şuan Offine!
Şuan Offine!
ugur.gozaydin < Fiyasko Hayat >
*
  • Konular3
  • Mesajlar26,031

• Rep puanı 3,336
Evet üretimi durduruldu ama geçen ay değil daha öncesinde oldu bu.
İletişim : Facebook ugur.baki.g / Discord : Ugur_Gozaydin#7181

Sistem Bileşenleri : Intel Core i7 5820K + Gigabyte X99-UD3-CF + ASUS GTX 760 4GB ROG Striker Platinum + Corsair LPX 16GB(2x8GB) 2400MHz CL14 + MPG GUNGNIR 100P + PNY CS3030 250GB M.2 + WD Green 3TB HDD + WD Blue 1TB x2 HDD+ Arctic Freezer 34 eSports DUO + Cougar CGR-BXM-700 700W 80+ Bronze
Şuan Offine!
Şuan Offine!
msiarmor06 Kıdemli Üye
*
  • Konular5
  • Mesajlar102

• Rep puanı 19
ps4 üretimleri hakkıdna pek fikrim yok fakat kaybınızın olacağını düşünmüyorum. Dediğim gibi ps4'e özel çıkan oyun sayısı çok fazla ve ps5 gerektiren bir oyun yok. PC var demişsiniz bu nedenle PS5 kasmanıza gerek yok. PS4 alıp oyunlarını oynamanız muhtemelen daha akıllıca bir hareket olacaktır. Sadece PS5'e özel oyun çıktığı zamanlara da daha var diyebiliriz. Bu nedenle üretiminin durmuş olmasının sizi etkileyeceğini düşünmüyorum.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
gandalf Yeni Üye
*
  • Konular12
  • Mesajlar46

• Rep puanı 0
(13/02/2021, Saat: 21:46)msiarmor06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ps4 üretimleri hakkıdna pek fikrim yok fakat kaybınızın olacağını düşünmüyorum. Dediğim gibi ps4'e özel çıkan oyun sayısı çok fazla ve ps5 gerektiren bir oyun yok. PC var demişsiniz bu nedenle PS5 kasmanıza gerek yok. PS4 alıp oyunlarını oynamanız muhtemelen daha akıllıca bir hareket olacaktır. Sadece PS5'e özel oyun çıktığı zamanlara da daha var diyebiliriz. Bu nedenle üretiminin durmuş olmasının sizi etkileyeceğini düşünmüyorum.

hocam ben bunu 2 ay veya 3 ay sonra alacam üretim durduğu için bir daha stocklarda olmucak nasıl sıfır alacam sıkıntı o Big Grin

(13/02/2021, Saat: 21:21)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet üretimi durduruldu ama geçen ay değil daha öncesinde oldu bu.

hocam ben bunu 2 ay veya 3 ay sonra alacam üretim durduğu için bir daha stocklarda olmucak nasıl sıfır alacam sıkıntı o Big Grin
Şuan Offine!
Şuan Offine!
msiarmor06 Kıdemli Üye
*
  • Konular5
  • Mesajlar102

• Rep puanı 19
Merak etme muhtemelen stokta olur 2 ay 3 ay sonra da. Ha eğer stoklarda olmazsa da o zaman mecburen temiz bir ikinci ele bakmak zorunda kalabilirsin. Ama bence illa sıfır istiyorum diyorsan elini çabuk tutmak da ve aynı zamanda stok takip etmekte fayda var.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
gandalf Yeni Üye
*
  • Konular12
  • Mesajlar46

• Rep puanı 0
(13/02/2021, Saat: 22:06)msiarmor06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merak etme muhtemelen stokta olur 2 ay 3 ay sonra da. Ha eğer stoklarda olmazsa da o zaman mecburen temiz bir ikinci ele bakmak zorunda kalabilirsin. Ama bence illa sıfır istiyorum diyorsan elini çabuk tutmak da ve aynı zamanda stok takip etmekte fayda var.
hocam 2.el ps4 alırken nelere dikkat edilmeli ?
Şuan Offine!
Şuan Offine!
msiarmor06 Kıdemli Üye
*
  • Konular5
  • Mesajlar102

• Rep puanı 19
Hocam öncelikle ürünü görerek olmakta fayda var. Daha sonrasında dualshockların da fazla hasarlı olmaması önemli. Bunun yanında açılış süresi de sana epey bilgi verir. Ve eğer mümkünse bir oyununu açılışından oynanışa kadar bir videosunu da alabilirsin satıcıdan. HDMI kablolarını ve güç adaptörüne de bakarsın dediğim gibi fiziksel bir sıkıntı yoksa pek sorun olmayacaktır. Zaten bildiğim kadarıyla sahtecilik gibi şeylerin pek imkanı yok. Teknik servise gitmiş mi onları da sormanı tavsiye ederim. Eğer gitmedim derse üstünde altında çıkmış gibi duran bir yer yoksa doğru söylüyor demektir. Garantisinin de devam ettiği bir ürün bulursan zaten 0'a yakın ayarda alırsın. Şimdilik aklıma gelen şeyler bunlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Rainbow
3000TLlye sistem tavsiyesi 2021 Binbaşı kuş 1 333 19/01/2021, Saat: 23:14
Son Yorum: ugur.gozaydin
  BU SİSTEM ALINIRMI ? yakupbolat19 1 319 12/01/2021, Saat: 20:38
  TEKNOKING Alınırmı? eyades 4 708 19/07/2020, Saat: 21:20
Thumbs Up
Arkadaşlar sizce alınırmı? muhsintekin 3 754 18/03/2020, Saat: 04:07