Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2500 TL Telefon Önerisi
2500 TL bütçe ile telefon almayı düşünüyorum. Birkaç model aklımda var ancak sizinde önereceğiniz marka ve modeller varsa tavsiyeye açığım. Kamera ve pilin iyi olması yeterli.
Uzun süredir telefon piyasasına bakmıyorum fiyatlara modellere bakıp geri dönüş yapacağım.

Bu bütçeye kemera olarak alabileceğin en iyi cihaz Redmi Note 8 Pro ve performans olarakta gayet hızlı bir işlemciye sahip ve pili olarakta 4.500 mAh batarya iyi bir seviye bu cihazdaki işlemci neticesinde Helio G90T yani batarya performansını 4000 mAh cihazlar ile aynı olduğunu düşünebilirsiniz.

Eğer biraz daha bütçeyi arttırabilirseniz 2999 TL ile ülkemize giriş yapan Realme XT ürünü kamera olarak gerçekten bu fiyattaki çoğu rakipten daha iyi ve performans olarak ise SN 712 işlemcisi var bu işlemcide orta-üst seviyenin en iyilerinden birisi ve bu cihazda 4000 mAhz batarya var pil performansıda çok başarılı. Ayrıca 8 GB RAM ve 128 GB depolama var buda bayağı başarılı.

Yani elinizde kamera ve genel deneyim olarak 2 cihaz var bu fiyat bandına ve biraz üzeri için. Başka bir cihaza bakmazdım kamerada işin içinde olduğu için.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(29/01/2020, Saat: 18:52)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun süredir telefon piyasasına bakmıyorum fiyatlara modellere bakıp geri dönüş yapacağım.

Bu bütçeye kemera olarak alabileceğin en iyi cihaz Redmi Note 8 Pro ve performans olarakta gayet hızlı bir işlemciye sahip ve pili olarakta 4.500 mAh batarya iyi bir seviye bu cihazdaki işlemci neticesinde Helio G90T yani batarya performansını 4000 mAh cihazlar ile aynı olduğunu düşünebilirsiniz.

Eğer biraz daha bütçeyi arttırabilirseniz 2999 TL ile ülkemize giriş yapan Realme XT ürünü kamera olarak gerçekten bu fiyattaki çoğu rakipten daha iyi ve performans olarak ise SN 712 işlemcisi var bu işlemcide orta-üst seviyenin en iyilerinden birisi ve bu cihazda 4000 mAhz batarya var pil performansıda çok başarılı. Ayrıca 8 GB RAM ve 128 GB depolama var buda bayağı başarılı.

Yani elinizde kamera ve genel deneyim olarak 2 cihaz var bu fiyat bandına ve biraz üzeri için. Başka bir cihaza bakmazdım kamerada işin içinde olduğu için.
Şuan j7 pro kullanıyorum ve bıktırdı diyebilirim. Kamerası odaklamıyor doğru dürüst, iç ekran problemleri, hafıza yetersizliği vb vb. Note 8 Pro 64 GB tercih edicem gibi geliyor ancak işlemcisi düşündürüyor biraz. Bazı forumlarda da kamera sorunlu deniyor arada kaldım diyebilirim. İki adet alacağız. Biri iş için kullanılcak o yüzden pili önemli, kendime alacağım herkesin istediği gibi uzun süre sorunsuz gitsin Smile. Sanırım sizde tercih olarak Note 8 Pro' yu öneriyorsunuz. Huawei p30 lite nasıl ?
P30 Lite iyi cihaz kamere konusunda ama eski nesilde kaldı donanım olarak. Ayrıca Redmi Note 8 Pro modeli kamera konusunda geride kalmıyor hatta bazı konularda öne bile geçiyor diyebilirim. 128 GB modelini alabilirsiniz Note 8 Pro 'nun 2.300 TL civarında https://www.incehesap.com/xiaomi-redmi-n...ati-44950/ burada. Daha fazla hafıza her zaman iyidir. Ayrıca kamera konusunda tek sorun görmedim ben resmi olarak yani sorun yaşayan varsa kendi hatalarıdır yada troldür. İşlemci G90T modeli Snapdragon 730 ayarında bir işlemci performans olarak çok iyi bir işlemcidir. Sadece pil kullanımı Snapdragon kadar iyi değil bu yüzden zaten size 4500 mAh pili var ama pil performansı 4000 mAh ayarında dedim. Pişman etmez çok memnun bir kitlesi var ürün başarılı.

Ama dediğim gibi eğer 3K fiyata çıkabilirseniz Realme XT alın derim. Çok daha uzun süre kullanırsınız ve kamera konusunda çok daha fazla tatmin eder sizi. https://www.amazon.com.tr/dp/B083Y9GYQF/...ub4=1&th=1 burada Amazon kendisi satıyor daha iyi satıcı olamaz. Big Grin
Realme düşünebilirdim ancak firmayı tanımayınca aile bireyleri pek uygun olmuyor Smile. Note 8 Pro 128 GB ile Mi 9T 64 GB arasındayım hangisini önerirsiniz ?
Realme firması Xaomi, Oppo vs. gibi firmalar ile aynı firma aynı ortak firmanın alt markaları hepsi aynı Big Grin bu konuda içiniz rahat olsun. Ülkemize yeni geldi markada 2 yıllık aynı Xaomi markasını alternatifi olarak sürüldü piyasaya.
Ben kesinlikle Mi 9T cihazını önereceğim. Konuştuğunuz cihazlara göre oldukça performanslı bir cihaz. P30 Lite'ı uzun süre test etme imkanım oldu. Düşünebileceğin modeller Mi 9T, Galaxy A70
[Resim: ub6GUp.png]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cep telefonu önerisi mehmet's 2 236 04/12/2019, Saat: 21:36
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Önerisi İstiyorum kolsuzprimat 1 117 23/11/2019, Saat: 14:53
Son Yorum: ugur.gozaydin
  telefon şarj sorunu canlol4 1 165 18/11/2019, Saat: 21:14
  1000TL Civarı telefon Yusuf Kaçar 1 245 03/09/2019, Saat: 05:54
  Samsung Note 3 Telefon sıkıntısı Rıdvan Gedik 9 413 18/08/2019, Saat: 02:40

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi