PC Hocası Forum Tasarım Dünyası Grafik Tasarım 360 Fotoğraflar hakkında bilgi
360 Fotoğraflar hakkında bilgi
muhammed.cetinyamac
360 Fotoğraflar hakkında bilgi
2
465
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
muhammed.cetinyamac Yeni Üye
*
  • Konular11
  • Mesajlar27
  • Rep puanı 0
Selamlar arkadaşlar.
  360° fotoğraflara olan ilgim çok arttı. Gittiğim bazı yerlerin 360 derece fotoğrafını çekmek istiyorum. Bunun için Google Street uygulaması var gayet başarılı fakat çektiğim fotoğrafı bilgisayara aktarıp photoshop ta düzenlemek istiyorum fakat bunun düzgün bir yolunu bulamadım. En son şu şekilde denemiştim. Google street uygulaması ile 360 derece fotoğraf oluşturdum sonra bu fotoğrafı yayınladım. Ardından yayınladığım fotoğrafı google maps deki fotoğraf küremin url si ile faklı bir program aracılığı ile indirdim sonra photoshop tan düzenledim. Fakat bu işlem biraz uzun sürüyor. Google street uygulamasından çektiğim bir fotoğrafı bilgisayara aktarmam mümkün mü veya google'ın uygulaması gibi farklı 360 derece fotoğraf çeken ve fotoğrafı dışarı aktardığımız bir uygulama var mı. Bu iş için en uygun direkt 360 derece kamera veya drone fakat ekstra maaliyet oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi günler.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
ugur.gozaydin < Fiyasko Hayat >
*
  • Konular3
  • Mesajlar26,080

• Rep puanı 3,348
360 derece fotağrafınızı bir resim formatında indirdikten sonra  bu video işinize yarayacaktır.

Oluşturma aşaması hakkında pek fikrim yok. Yani Google harici nereden elde edebilirsiniz bilmiyorum.
İletişim : Facebook ugur.baki.g / Discord : Ugur_Gozaydin#7181

Sistem Bileşenleri : Intel Core i7 5820K + Gigabyte X99-UD3-CF + ASUS GTX 760 4GB ROG Striker Platinum + Corsair LPX 16GB(2x8GB) 2400MHz CL14 + MPG GUNGNIR 100P + PNY CS3030 250GB M.2 + WD Green 3TB HDD + WD Blue 1TB x2 HDD+ Arctic Freezer 34 eSports DUO + Cougar CGR-BXM-700 700W 80+ Bronze
Şuan Offine!
Şuan Offine!
muhammed.cetinyamac Yeni Üye
*
  • Konular11
  • Mesajlar27
  • Rep puanı 0
(28/03/2021, Saat: 19:33)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 360 derece fotağrafınızı bir resim formatında indirdikten sonra  bu video işinize yarayacaktır.

Oluşturma aşaması hakkında pek fikrim yok. Yani Google harici nereden elde edebilirsiniz bilmiyorum.

Çok teşekkürler inceleyeceğim.

Hızlı Menü: