PC Hocası Forum Bilgisayar Bileşenleri Hazır Bilgisayar Sistemleri 4000 TL Laptop Tavsiye
4000 TL Laptop Tavsiye
VitoBey
4000 TL Laptop Tavsiye
6
896
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Heart 
Şuan Offine!
VitoBey Yeni Üye
*
  • Konular1
  • Mesajlar1

• Rep puanı 0
Değerli dostlar diz üstü pc'de oyun oynamayı seviyorum. Ülkemizdeki ekonomik durum malum çok kötü. Maksimum 4000 TL'lik bir bilgisayar bütçem var. Bu fiyata en iyi oyun performansını verebilecek laptop önerilerinizi alabilir miyim? Lütfen "oyun oynayacaksan laptop alma, masaüstü bilgisayar al" veya 4000 Liralık laptopta oyun oynayamazsın gibi cevaplar yazarak akıl vermeyiniz. Ayrıca aldıktan sonra ssd falan bilmem ne laptopta hiç bir teknik ekleme veya değişiklik yapmayacağım. Sorum çok net ve açık: Bir insanın maksimum 4000 TL'si var. Ve bu paraya kesin olarak laptop alacak. Bu laptopu da daha çok online veya online olmayan her iki türde bilgisayar oyunlarını oynayarak kullanacak. Bu durumda bu şahıs şu anda piyasada olan ve fiyatı Dört Bin TL'yi geçmeyen hangi ekran kartına ve teknik özelliklere sahip laptopu alırsa tüm grafik ayarlarını en düşüğe getirerek bile oynasa en iyi verimi ve randımanı elde eder? Bu kişi hangi laptopu alırsa parasını en iyi şekilde değerlendirmiş olur? Bu işten gerçekten anlayan değerli dostlardan yardım istiyorum. Lütfen yanlış yönlendirme yaparak kul hakkına girmeyiniz. Bu konuyu gerçekten çok iyi biliyorsanız ve kararınızdan eminseniz tavsiyede bulununuz. Şimdiden teşekkürler.
Şuan Online!
Şuan Online!
ugur.gozaydin < Fiyasko Hayat >
*
  • Konular3
  • Mesajlar26,083

• Rep puanı 3,348
Bütçeniz oyun oynamak için çok yetersiz bu yüzden harici ekran kartı olan bir makine alamazsınız bu fiyata laptop olarak. İşlemci içinde dahili GPU birimi olan ürünlerden seçim yapmanız gerekiyor ki bu durumda bu bütçeye şuan ki piyasada INTEL 1005G1/1035G1 yada AMD 3500U işlemcilerinin içindeki GPU birimini tercih edebilirsiniz.
Başka bir cihaz alamazsınız bu fiyata.

Örnek birkaç oyun testleri;
  • 1005G1 : 
  • 3500U : 
İletişim : Facebook ugur.baki.g / Discord : Ugur_Gozaydin#7181

Sistem Bileşenleri : Intel Core i7 5820K + Gigabyte X99-UD3-CF + ASUS GTX 760 4GB ROG Striker Platinum + Corsair LPX 16GB(2x8GB) 2400MHz CL14 + MPG GUNGNIR 100P + PNY CS3030 250GB M.2 + WD Green 3TB HDD + WD Blue 1TB x2 HDD+ Arctic Freezer 34 eSports DUO + Cougar CGR-BXM-700 700W 80+ Bronze
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Theredor Çalışkan Üye
*
  • Konular19
  • Mesajlar72

• Rep puanı 2
Bütçenizi biraz yükseltip monster notebook cihazlara bir göz atabilirsiniz.
Bizseyrederiz.com - Yabancı Dizi Haberleri
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Terenas1 Yeni Üye
*
  • Konular0
  • Mesajlar37

• Rep puanı 88
(13/03/2021, Saat: 00:26)VitoBey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli dostlar diz üstü pc'de oyun oynamayı seviyorum. Ülkemizdeki ekonomik durum malum çok kötü. Maksimum 4000 TL'lik bir bilgisayar bütçem var. Bu fiyata en iyi oyun performansını verebilecek laptop önerilerinizi alabilir miyim? Lütfen "oyun oynayacaksan laptop alma, masaüstü bilgisayar al" veya 4000 Liralık laptopta oyun oynayamazsın gibi cevaplar yazarak akıl vermeyiniz. Ayrıca aldıktan sonra ssd falan bilmem ne laptopta hiç bir teknik ekleme veya değişiklik yapmayacağım. Sorum çok net ve açık: Bir insanın maksimum 4000 TL'si var. Ve bu paraya kesin olarak laptop alacak. Bu laptopu da daha çok online veya online olmayan her iki türde bilgisayar oyunlarını oynayarak kullanacak. Bu durumda bu şahıs şu anda piyasada olan ve fiyatı Dört Bin TL'yi geçmeyen hangi ekran kartına ve teknik özelliklere sahip laptopu alırsa tüm grafik ayarlarını en düşüğe getirerek bile oynasa en iyi verimi ve randımanı elde eder? Bu kişi hangi laptopu alırsa parasını en iyi şekilde değerlendirmiş olur? Bu işten gerçekten anlayan değerli dostlardan yardım istiyorum. Lütfen yanlış yönlendirme yaparak kul hakkına girmeyiniz. Bu konuyu gerçekten çok iyi biliyorsanız ve kararınızdan eminseniz tavsiyede bulununuz. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlara katılıyorum bu fiyat oyuncu notebook'u için çok yetersiz. Paylaşımsız ekran kartlı bir model bu fiyata bulunamaz benim size en iyi tavsiye olarak sunacağım cihaz aşağıda.

https://www.hepsiburada.com/asus-x515ja-...li%C5%9Fim
Şuan Offine!
Şuan Offine!
bogota Yeni Üye
*
  • Konular0
  • Mesajlar30

• Rep puanı 14
Merhaba, o fiyat bandında şu sıralar piyasada denk geldiğim en iyi cihaz budur muhtemelen;

https://www.hepsiburada.com/hp-15s-fq2045nt-intel-core-i3-1115g4-4gb-256gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-2n2n8ea-p-HBV000019GSOU?magaza=NOT%C4%B0S&wt_cp=hp.dsa.6802.notebook&isFashion=true&gclid=CjwKCAiAhbeCBhBcEiwAkv2cY3t2OHH0VCvceoEDVTlvQDgnSStuhKSTYERXMELc-4oZxhtrvHMiUBoCBvEQAvD_BwE

hemen olmasa bile ilerleyen zamanlarda elinizde imkan olduğu an RAM'i 8'e çıkarmanız sizin için fayda sağlayacaktır.
Şuan Online!
Şuan Online!
ugur.gozaydin < Fiyasko Hayat >
*
  • Konular3
  • Mesajlar26,083

• Rep puanı 3,348
(14/03/2021, Saat: 15:20)bogota Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, o fiyat bandında şu sıralar piyasada denk geldiğim en iyi cihaz budur muhtemelen;

https://www.hepsiburada.com/hp-15s-fq2045nt-intel-core-i3-1115g4-4gb-256gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-2n2n8ea-p-HBV000019GSOU?magaza=NOT%C4%B0S&wt_cp=hp.dsa.6802.notebook&isFashion=true&gclid=CjwKCAiAhbeCBhBcEiwAkv2cY3t2OHH0VCvceoEDVTlvQDgnSStuhKSTYERXMELc-4oZxhtrvHMiUBoCBvEQAvD_BwE

hemen olmasa bile ilerleyen zamanlarda elinizde imkan olduğu an RAM'i 8'e çıkarmanız sizin için fayda sağlayacaktır.
4GB RAM var oyun oynanması büyük zorluk bu makine ile. O yüzden en mantıklı seçenek değil. Ancak GPU birimi G4 'e yükseliyor 8GB RAM miktarına tamamlanırsa +10FPS ortamalasında daha iyi sonuçlar alınabilir. Ancak 4GB RAM ile oyun filan oynanmaz. Sırf 1.5-2 GB kadarını sadece Windows yiyor zaten.

(14/03/2021, Saat: 15:12)Terenas1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/03/2021, Saat: 00:26)VitoBey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli dostlar diz üstü pc'de oyun oynamayı seviyorum. Ülkemizdeki ekonomik durum malum çok kötü. Maksimum 4000 TL'lik bir bilgisayar bütçem var. Bu fiyata en iyi oyun performansını verebilecek laptop önerilerinizi alabilir miyim? Lütfen "oyun oynayacaksan laptop alma, masaüstü bilgisayar al" veya 4000 Liralık laptopta oyun oynayamazsın gibi cevaplar yazarak akıl vermeyiniz. Ayrıca aldıktan sonra ssd falan bilmem ne laptopta hiç bir teknik ekleme veya değişiklik yapmayacağım. Sorum çok net ve açık: Bir insanın maksimum 4000 TL'si var. Ve bu paraya kesin olarak laptop alacak. Bu laptopu da daha çok online veya online olmayan her iki türde bilgisayar oyunlarını oynayarak kullanacak. Bu durumda bu şahıs şu anda piyasada olan ve fiyatı Dört Bin TL'yi geçmeyen hangi ekran kartına ve teknik özelliklere sahip laptopu alırsa tüm grafik ayarlarını en düşüğe getirerek bile oynasa en iyi verimi ve randımanı elde eder? Bu kişi hangi laptopu alırsa parasını en iyi şekilde değerlendirmiş olur? Bu işten gerçekten anlayan değerli dostlardan yardım istiyorum. Lütfen yanlış yönlendirme yaparak kul hakkına girmeyiniz. Bu konuyu gerçekten çok iyi biliyorsanız ve kararınızdan eminseniz tavsiyede bulununuz. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlara katılıyorum bu fiyat oyuncu notebook'u için çok yetersiz. Paylaşımsız ekran kartlı bir model bu fiyata bulunamaz benim size en iyi tavsiye olarak sunacağım cihaz aşağıda.

https://www.hepsiburada.com/asus-x515ja-...li%C5%9Fim
4GB RAM var oyun oynanması büyük zorluk bu makine ile. O yüzden en mantıklı seçenek değil. 4GB RAM ile oyun filan oynanmaz. Sırf 1.5-2 GB kadarını sadece Windows yiyor zaten.
İletişim : Facebook ugur.baki.g / Discord : Ugur_Gozaydin#7181

Sistem Bileşenleri : Intel Core i7 5820K + Gigabyte X99-UD3-CF + ASUS GTX 760 4GB ROG Striker Platinum + Corsair LPX 16GB(2x8GB) 2400MHz CL14 + MPG GUNGNIR 100P + PNY CS3030 250GB M.2 + WD Green 3TB HDD + WD Blue 1TB x2 HDD+ Arctic Freezer 34 eSports DUO + Cougar CGR-BXM-700 700W 80+ Bronze
Şuan Offine!
Şuan Offine!
WalkerCyborgCK Yeni Üye
*
  • Konular0
  • Mesajlar33

• Rep puanı 24
(14/03/2021, Saat: 15:20)bogota Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, o fiyat bandında şu sıralar piyasada denk geldiğim en iyi cihaz budur muhtemelen;

@bogota katılıyorum. İlerde Ram artışı ile uzun süre kullanabileceğiniz bir model olur. Ama sonuçta gaming bir cihaz değil. İşlemci serisi de güncel kesinlikle günlük oynayacağınız oyunlarda sorun yaşatmaz. Ben 7. Nesil i3 kullanıyorum ve sorunsuz bir şekilde keyif alarak oyun oynayabiliyorum. 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Amd Ryzen Laptop İşlemcileri SefaCebe 1 71 15/01/2022, Saat: 21:50
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Render için laptop SefaCebe 4 99 14/01/2022, Saat: 22:52
Question
4000₺ Bütçeli Dizüstü Bilgisayar Önerisi (12.01.2022) vuenxx 1 80 12/01/2022, Saat: 18:53
Question
17.000TL Laptop Önerisi (2022) EmircanEren 9 319 29/12/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: BeratG
  Bu linkteki notebook nasıl kullanan varsa tavsiye ediyormu İsmail Adil 9 257 25/12/2021, Saat: 15:46

Hızlı Menü: